MONATIK презентував головний саундтрек автобіографічного фільму «Вічно танцююча людина»
У відео мультиартист вперше показав обличчя своїх синів.

У свій день народження MONATIK презентував головний саундтрек документального фільму «Вічно танцююча людина» — «Ресницы безопасности». Ця композиція увійшла в третій сольний альбом LOVE IT ритм і полюбилася мільйонам слухачів на всіх стрімінгових платформах.

Сьогодні «Ресницы безопасности» виходять у світ у вигляді екранізації ретроспективи до документального фільму, хроніки відвертих сімейних кадрів з особистого і творчого життя продюсера та музиканта MONATIK.

«Ресницы безопасности» — це світло, що пробивається крізь хмари. Ця пісня дуже точно  описує тернистий шлях до мети. Ми вирішили зробити на неї кліп, що складається з архівів, які встигли зібрати з подорожей, гастролей із різних куточків світу. Це дуже тепле відео, яке в період всесвітньої пандемії виглядає ще більш ностальгійним, і ти щиро бажаєш, щоб повернулися ці часи. І я вірю, що так і станеться»,— коментує MONATIK.

Режисером цієї відеохроніки став Артем Григорян, який понад 5 років їздив на гастролі разом із командою артиста. У цій роботі оцифровано неймовірно цінні касетні архіви більш ніж 20-річної давнини, окрім того, саме тут MONATIK вперше показує обличчя своїх дітей — Данила і Платона, пам’ятні кадри весілля зі своєю дружиною Іриною Монатік та інші, дуже особисті, моменти життя.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: