Моніці Беллуччі — 55!
Відверті думки акторки про красу, червону помаду та щастя!

Італійська діва Моніка Беллуччі знає, як привернути увагу! При цьому в свої 55 іменинниця доволі часто розмірковує про ідеали краси: «Краса для жінки стає проблемою тільки у двох випадках: коли її немає і коли немає нічого, крім краси. Краса — великий шанс, за це можна тільки дякувати. До того ж вона швидкоплинна — з часом минає, треба лише почекати.

Нізащо не хотіла би, щоб мені знову було 20!

Нізащо не хотіла би, щоб мені знову було 20 років. Зараз я набагато щасливіша, ніж тоді! У молодому віці ми ще тільки пізнаємо себе, намагаємося зрозуміти, ким хочемо бути, страждаємо від невпевненості в собі. Зараз я точно знаю, що мені потрібно, а без чого я можу прожити!».

Я постійно відчуваю турботу та любов!

«Наразі наодинці з собою я почуваюся добре і комфортно, але не тому, що я красива. Я знаю багатьох напрочуд красивих людей, чиє життя нестерпне. І їм дуже погано наодинці з собою. Внутрішній комфорт — це не те, як ти виглядаєш зовні, а те, як ти відчуваєш себе всередині. Я щаслива людина, тому що постійно відчуваю турботу та любов — у мене дуже велика сім’я».

Червоний — це дуже сильний колір!

Багато років поспіль Моніка визнавали найкрасивішою жінкою в світі, але, як зізнається акторка, в неї немає особливих секретів, хіба що червоний колір. «Моє тіло значить дуже багато для мене … моє обличчя, мої ноги, мої руки, мої пальці, мої очі … все! І все це я використовую! Запам’ятайте, якщо ви обираєте червоний колір, це означає, що ви хочете бути поміченою. Якщо ви наносите червону помаду — ви готові до того, що люди будуть на вас дивитися. Червоний — це дуже сильний колір, і він, насамперед, характеризує вас, хоча й не обов’язково несе сексуальний підтекст».

На честь іменинниці JS згадує знакові світські виходи Моніки у червоному.

Золотий Глобус, 2001

Римський кінофестиваль, 2006

Каннський кінофестиваль, 2009

Прем’єра фільму “Люди й поцілунки”, 2013

Бал Інституту костюма, 2014

Каннський кінофестиваль, 2014

Презентація фільму “Агент 007: Спектр”, 2015

Прем’єра опери “Травіата”, 2017

Тиждень моди у Парижі, 2018

Lumieres Award, 2018

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: