Мовчання — золото: мільйонер випадково зізнався у вбивствах
На зйомках документального серіалу про нього ж.
Ж

иття 76-річного американського мільйонера Роберта Дерста було гідне того, аби зняти про нього документальний фільм. Кіно про 100-мільйонні статки, боротьбу з родиною за спадщину та приватні стосунки було зняте каналом HBO, але те, що сталося під час зйомок, варте нової кінематографічної історії.

Після інтерв’ю для фінального епізоду «Таємниць мільйонера» Роберт вийшов у вбиральню, де декілька хвилин розмовляв сам із собою. «Що я, чорт забирай, зробив? Убив їх усіх, звичайно», — бурмотів він, не знаючи, що звукорежисер не зняв із нього бездротовий мікрофон.

Багато хто сприйняв цю фразу як зізнання, тож зараз історія 45-річної давнини отримала продовження: Дерста звинувачують у вбивстві двох коханих — Кетлін Дерст та Сьюзан Берман. Адвокати багатія заявили, що запис змонтований і це банальний шантаж.

Що я, чорт забирай, зробив? Убив їх усіх, звичайно.

За декілька днів після вбивства Берман поліцейські вивчали зв’язок між Дерстом та зникненням 17-річної Лінн Шульце із Міддлбері та 16-річної Карен Мітчелл із Каліфорнії. Слідчі також розглядають можливий зв’язок зі зникненням 18-річної Крістен Модафері, яку востаннє бачили в Сан-Франциско в 1997 році. Те, що мільйонер вбив двох своїх жінок, не викликає сумніву у їхніх родичів, ба більше, вони просто впевнені в цьому.

Адвокати ж звинувачують HBO в тому, що ті тривалий час приховували плівку, а арешт Дерста їм врешті-решт вигідний: з виходом фінального епізоду серіалу глядацька аудиторія значно збільшилася. Пригадали й доповідь психіатра від 1953 року про 10-річного Роберта, яка містила інформацію про те, що в нього є «множинні особистості й, можливо, навіть шизофренія». Варто зауважити, що у 2012 і 2013 роках члени сім’ї Роберта подавали позови й отримували відповідні ордери проти нього, стверджуючи, що вони його боялися. Розслідування триває.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: