Підтримую лікарів
Mozaїka: нове шоу ONUKA & НАОНI в Києві
Старт продажу квитків вже 5 березня.

25 жовтня вперше в Києві ONUKA представить нове шоу за мотивами другого альбому Mozaїka (2018) у супроводі Національного академічного оркестру народних інструментів України (НАОНІ). Більш аніж 50 музикантів на сцені та понад 40 національних інструментів. Серед них: бандури, цимбали, кобзи, басоля, ліра, телинка, козобас, сурма, бугай, флояра, дуда, дримба, рубель, береста.

Mozaїka у виконанні ONUKA & НАОНI — це інтерактивний проект, в якому музика, відео та меседжі утворюють єдине ціле. Концептуально-завершене послання масштабоване до виконання з цілим оркестром в неповторній атмосфері Палацу. Довгоочікуване шоу від одного з найцікавіших проектів сучасної української музики, що вже відомий у багатьох країнах світу.

Альбом Mozaїka, ніби цілісне полотно, що зібране з сотень дрібних деталей і фрагментів. Надихаючий Vsesvit, пронизливий та чуттєвий Strum, запальний Animal, суспільно-важливі Golos та Guns don’t shoot – всі ці пісні шанувальники гурту вже встигли вивчити на пам’ять, а тепер почують у новій масштабній інтерпретації. Квитки можна придбати вже 5 березня за посиланням.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: