Mrs. Ukraine International Тетяна Ровна вирушила до США, аби поборотися за міжнародний титул Mrs. International 2021
Уболіваємо за українську красуню.

Тетяна Ровна — засновниця жіночого клубу Hermitage, психологиня, переможниця конкурсу Mrs Ukraine International 2021 представить Україну в межах престижного міжнародного конкурсу Mrs. International, фінал якого пройде 24 липня в місті Кінгспорт (Теннессі, США).

В аеропорт «Бориспіль» Тетяну урочисто проводжали коханий чоловік, подруги, учасниці та команда, яка займалася підготовкою до конкурсу.

Для перельоту Тетяна обрала легку сукню з національними елементами в декорі і, звичайно, корону переможниці (як головний аксесуар).

«Місіс Україна 2021» бізнесвумен і психологиня має дві вищі освіти (юридичну та психологічну) й наразі здобуває третю в галузі державного управління. Окрім професійної сфери, Ровна зреалізувалася як мама і дружина. Вона в шлюбі вже 16 років. Із чоловіком виховує трьох дітей: 14-річного сина Станіслава, 11-річну доньку Злату і 5-річного сина Любомира.

Головною метою для Тетяни є гідно представити Україну на конкурсі, а також допомогти українським жінкам знайти силу і впевненість у собі, довести своїм прикладом, що кожна з них унікальна і може досягти успіху в будь-якій сфері життя.

«Я хочу привезти корону до України. Мрію повернути співвітчизницям таке прекрасне відчуття власної цінності», — каже Тетяна.

У Mrs. International 2021 з Дніпра є всі шанси принести Україні перемогу на міжнародномку конкурсі краси.

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: