Must-read: книжкові рекомендації від іменинниці Емілі Ратаковскі
Сьогодні модель святкує 28-річчя!
I

nsta-красуня Емілі Ратаковскі, яка стала популярною завдяки своїй красі та спокусливим формам, розуміється не лише на модних тенденціях, правилах позування, фільтрах в Instagram та гарному портфоліо. Принаймі, сфера її інтересів не обмежується лише цим.

Вона подорожує світом, створює авторську лінію купальників та обожнює кіно. І хоча ролей не так багато, але в неї (враховуючи наполегливість) точно все попереду.

Кадр з фiльму «Ми твої друзі»

До того ж іменинниця обожнює читати. Емілі прискіпливо вивчає поведінку персонажів та намагається зрозуміти емоції героїв. Серед улюблених письменників — Гарпер Лі: «Я асоціюю різних авторів та їх роботи із різними частинами мого життя, — пояснює каліфорнійка. — Наприклад, я пам’ятаю перший роман, який дійсно справив на мене враження. Це був «Вбити пересмішника» Гарпер Лі, неймовірно чуттєва історія».

«Вбити пересмішника», Гарпер Лі

Ба більше, на відміну від більшості дітей, які зазвичай читають під натиском батьків, Ратаковскі вже у 8 років читала книжки для розваги і з великим захопленням: «Моя мати навчила мене цьому, за що я їй дуже вдячна».

Not Oprah’s Book Club: This is How You Lose Her

«Автори, яких я люблю, — це Лоррі Мур, Джунот Діаз, вони більш сучасні», — розповідає вона. Робота Діаза This Is How You Lose Her є моїм фаворитом, як і неповторна Self-Help Мура. «Це кумедно, — продовжує Емілі, — але моїй матері вони не подобаються. Золоту середину ми знайшли у творах Патті Сміт».

Серед відомих робіт Патті Сміт, яку називають «хрещеною мамою панк-року», — «Я пасу хмари», «Просто діти», «Поїзд М», «Patti Smith Complete 1975-2006: тексти, роздуми та нотатки». В 2010 році Патті отримала престижну Національну книжкову премію США (National Book Award), тож її твори варті уваги

«Просто діти», Патті Сміт

«Поїзд М», Патті Сміт

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: