Must-read: книжкові рекомендації від іменинниці Різ Уізерспун
Що читають блондинки у Голлівуді.
Р

із Уізерспун, яка стала відомою ще у 2000-х завдяки ролі Елль Вудс у комедії «Блондинка в законі», сьогодні святкує 43-річчя. За час своєї 28-річної кар’єри у кіно вона встигла багато, але широке визнання критиків отримала зігравши Джун Картер, дружину Джонні Кеша, у фільмі «Переступити межу». За цю роль Різ була вдостоєна численних нагород, зокрема премій «Оскар», «Золотий глобус» і BAFTA за найкращу жіночу роль. Тож в реальному житті цю красуню навряд чи можна назвати пустоголовою блондинкою — одним з підтверджень цього є її захоплення книгами. Вона так любить читати, що навіть заснувала власний книжковий клуб! Настільні книжки мами трьох дітей у спеціальній добірці JS.

#WhiskeyInATeacup

Почати варто з дебютної роботи Різ у якості письменниці. #WhiskeyInATeacup об’єднує одразу 3 жанри — біографія, автобіографія та кулінарія. Так, обожнює готувати! Видання присвячене культурі й традиціями американського Півдня — від сімейних цінностей до приготування страв.

С’юзан Орлеан «Бібліотечна книга»

Книга, присвячена пожежі 1986 року в бібліотеці Лос-Анджелеса, стала американським бестселером. Тоді, незважаючи на величезну втрату фонду й те, що це був запланований підпал, інцидент не привернув до себе підвищеної уваги ЗМІ — у той же час сталася аварія ядерного реактора в Чорнобилі та крах фондового ринку.

Сенді Джонс «Інші жінка»

«Неймовірний розважальний сюжет. Коли Емілі зустрічає Адама, вона думає, що знайшла його, але інша жінка постійно намагається втрутитись та зіпсувати їхні стосунки. І ця жінка — його МАТИ. Я не можу дочекатись, поки ви прочитаєте її!» — радить усім Різ.

Жасмін Гіллорі «Пропозиція»

Читачі назвали цей роман «ідеальним пляжним вибором». Феміністична історія про сердечні справи.

Шанель Клітон «Наступного року в Гавані»

«Роман, сповнений заборонених пристрастей, сімейних таємниць, мужності та самопожертви. Ви поглянете з автором на два різних покоління жінок на Кубі: Еліза, яка була змушена втекти звідти під час революції, та її внучка Марісол, яка повернулася. Зрештою, це все про любов», — рекомендує Різ.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: