Музичний HYPER Set від glo™ звучатиме на масштабній онлайн-вечірці
На правах реклами.

glo™ призначений для повнолітніх споживачів тютюну або нікотину.

Тютюновмісні вироби для нагрівання не є цілком безпечними та викликають звикання.

Захід тільки для повнолітніх.

Сумуєш за драйвом, хайпом, яскравими подіями та вибуховими враженнями?  glo™ проводить круту онлайн-вечірку, на якій MamaRika, Katro Zauber, Artem Pivovarov і Sonya Kay вживу зіграють свої нові треки із Музичного HYPER Set.

Вечірка Музичний HYPER Set за підтримки glo™ стартує 26 листопада о 20:00.

Долучитися до безкоштовної трансляції та наживо почути виступи MamaRika, Katro Zauber, Artem Pivovarov і Sonya Kay можна буде на сайті glo™ і на платформі MEGOGO LIVE.

Нагадаємо, Музичний HYPER Set — це втілення чотирьох смаків стіків neo™ для  glo™ HYPER у музичних треках, створених у колаборації з артистами в різних музичних стилях:

  • «Mavka» від MamaRika — ефектне, як сама співачка, музичне втілення освіжаючого ментолу і насиченого ягідного аромату Redberry Pastel у вирі Pop і RnB з елементами Hip-Hop;
  • «Вибухові враження» — deep house від DJ Katro Zauber, сміливої, пристрасної та непередбачуваної, як багатогранний мікс ягідних смаків Brilliant Berry;
  • «ВідЗоріДоЗорі» від сонячного і щирого артиста і саундпродюсера Artem Pivovarov, який ідеально переклав акценти тропічних фруктів Magnetic Pineapple на мову танцювального нью-вейву;
  • «Вайб» — динамічний future house від Sonya Kay, неповторної та захоплюючої, немов освіжаюча хвиля смаку Pina Coolada.

Артисти також зіграють найкрутіші хіти зі свого репертуару, а у перервах між виступами розкажуть гостям онлайн-івенту про джерела свого натхнення в межах колаборації з брендом glo™.

glo™ вже вкотре дивує українців нестандартними заходами: цього року бренд провів яскраве шоу дронів у Києві, підтримав ELLE ONLINE PARTY, став партнером незалежної платформи Culture Unlimited, що розвиває і підтримує соціальні та культурні проєкти в Україні, і організував першу в Україні «сонну» онлайн-вечірку The Fade Out, під час якої слухачі мали можливість поринути в якісний дев’ятигодинний сон під звуки інноваційного діджей-сету.

Вечірка Музичний HYPER Set присвячена синергічному поєднанню чотирьох вибухових смаків стіків neo™ та чотирьох різних музичних стилів. Вона подарує гостям принципово новий досвід і яскраву палітру вражень, у якій кожен знайде щось собі до смаку та настрою.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: