«Ми любимо тебе, наш тато!»: чуттєвий допис-присвята Тіни Кароль своєму чоловікові
Головні герої фото — сама ж Тіна та її син Веніамін.

Євген Огір і Тіна Кароль

2013 року пішов із життя Євген Огір — чоловік і продюсер Тіни Кароль. Причиною смерті став рак шлунку. У пам’яті шанувальників співачки залишилася знакова фотосесія подружжя. Саме її Тіна і вирішила відтворити, проте замість коханого у схожому образі позує їхній дорослий син Веніамін.

Артистка поділилася світлинами в мережі та написала чуттєвий допис-присвяту своєму чоловікові та всім вдовам:

«Прикладом бути неможливо, а орієнтиром — можна. Сьогодні дитячі свята починаються з хвилин мовчання за тими, кого вже нема. Діти вміють шанувати пам’ять та поважати героїв, серед яких їхні батьки та родичі. Сльози на їхніх очах сухі, наші діти сильніші за нас. Доля, яка випала нашим дітям, тяжка і не справедлива. Я бачу, як цей біль перетворюється на мотивацію та характер.

Молодих вдів, таких розгублених, таких сильних — нас сьогодні таких, на жаль, більшає. Хлопчиків із портретом тата в кишені також більшає.

Минуло 10 років, усвідомлення цього не можливе, слідуємо за твоєю зіркою. Ти бився за життя відчайдушно в усіх на очах, у моїх руках. Ми любимо тебе, наш тато! Ми йдемо далі, як ти й просив, але не повз, а з тобою в нашій пам’яті і серцях. Назавжди разом».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: