«Ми попіклуємось про бабусю»: лист принцеси Євгенії до дідуся принца Філіпа
Чуттєве звернення і спільні архівні кадри.

Члени королівської родини в Шотландії, 2010

Услід за принцами Гаррі і Вільямом спогади про улюбленого дідуся написала й принцеса Євгенія. Дівчина опублікувала дуже чуттєвий пост в інстаграм і додала, що неймовірно сумує.

Вона також зазначила, що буде піклуватися про бабусю Єлизавету ІІ і подбає про неї. Свого первістка, до речі, вона назвала на честь дідуся.

Епсом, 2012

«Любий дідусю, ми всі сумуємо за тобою. Ми були так зворушені усіма подяками, які отримали за останні кілька днів. Люди пам’ятають, як сиділи поруч із тобою за вечерею або один раз потиснули тобі руку, пам’ятають, як ти мимохідь привітався та якою цінною була для них твоя нагорода DofE (премія герцога Единбурзького — прим. ред.)».

1997

Як і принц Гаррі, Євгенія згадала барбекю з дідусем. «Пам’ятаю, як я сміялася з твоїх жартів, пам’ятаю твої руки, твій сміх і твоє улюблене пиво. Пам’ятаю, як ледь не спалила сосиски, а ти кинувся їх рятувати.

Я буду зберігати пам’ять про тебе в твоїх дітях, онуках і правнуках. Дякую за твою відданість і любов до всіх нас, особливо до бабусі, про яку ми піклуватимемось. З любов’ю, Євгенія».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: