«Ми присягнули кохати одне одного»: весілля Сабіни Мусіної
«20.02.2020 о 20:20», — написала наречена в інстаграмі.
С

півзасновниця G.Bar Сабіна Мусіна вийшла заміж за відеоблогера Андрія Трушковського! В Instagram красуня опублікувала зворушливе відео, де вона з коханим прогулюється вулицями Києва. Наречена обрала елегантну мінісукню та пальто вершкового кольору, а Андрій — синій картатий костюм.

Ролик супроводжується ніжною мелодією про кохання та обітницями наречених. «Учора ми тихенько, у колі найближчих, вимкнувши всі свої інстаграми, насолоджувалися життям та моментом», — ділиться радістю Сабіна в мережі. Окрім членів родини, на весілля були запрошені Альона Гудкова, Катя Сільченко, Валерія Бородіна, а також дизайнерка прикрас Валерія Гузема (обручка нареченої саме від однойменного бренда Валерії). Цікаво, що прямо на весіллі брат Сабіни освідчився своїй коханій. Новій родині бути!

У публікації співзасновниця G.Bar також зізнається, що якби вона не мала своїх дорогих підписників, то, можливо, не зустріла би Андрія. У відповідь фани Сабіни та Андрія щиро вітають молодят та бажають їм бути найзакоханішими й найщасливішими все їхнє життя.

Валерія Бородіна, Сабіна Мусіна, Кіра та Андрій Трушковський

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: