«Ми разом, ми об’єднані!»: як Чарльз ІІІ й Елтон Джон підтримують українців
Дякуємо! Напрочуд важливі слова!

Із великим натхненням висловлюємо вдячність усім, хто підтримує Україну та українців! Серед них, зокрема, музикант Елтон Джон. Його благодійний фонд виділив $ 125 тисяч через UNITED24 на закупівлю 10 біохімічних аналізаторів крові. Вони допоможуть надати якісне лікування людям, які живуть із ВІЛ та СНІД.

Сьогодні особливо чуттєве послання залишив і король Чарльз ІІІ: «Минув рік, як народ України неймовірно постраждав від повномасштабного нападу на його націю. Вони продемонстрували справді дивовижну мужність і стійкість перед обличчям такої трагедії.

Світ із жахом спостерігав за стражданням українців, багатьох із яких я мав за велике задоволення зустріти тут, у Великій Британії. На початку цього місяця я зустрівся з Президентом Володимиром Зеленським у Букінгемському палаці, щоб висловити особисту підтримку народові України.

Відрадно, що Сполучене Королівство разом зі своїми союзниками роблять усе можливе, щоб допомогти у цей найважчий час. Солідарність усього світу дає усвідомлення того, що разом ми об’єднані».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: