«Ми сповнені любові!»: Кеті Перрі народила дівчинку та показала перше фото
А також запропонувала приєднатися до благодійної ініціативи UNICEF.
М

инулої ночі Кеті Перрі вперше стала мамою! Разом із нареченим Орландо Блумом вона вже встигла сповістити щасливу новину в мережі та розкрити ім’я маленької — Дейзі Дав Блум. Закохані також представили перше фото новонародженої. Цікаво, що святковий пост був опублікований в акаунті Блума та Інстаграмі UNICEF.

«Ми сповнені любові! Нам пощастило, але не кожна родина може мати такий досвід пологів, як у нас. Громади в усьому світі все ще відчувають нестачу медичних працівників, і кожні одинадцять секунд вагітна жінка або новонароджений помирають, переважно з причин, яких можна уникнути: починаючи з COVID-19, а найчастіше через нестачу води, мила, вакцин та ліків, що запобігають захворюванням. Як батьки новонародженої та як посли доброї волі UNICEF ми закликаємо про допомогу! 

Ми вже створили особливу сторінку для пожертв, підтримуючи яку, ви даруєте безпечний пологи та переосмислюєте здорову появу на світ для багатьох малят. Ми сподіваємось, що ваш серце відгукнеться. З вдячністю, Кеті та Орландо».


Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: