«Ми стали центром тяжіння»: історія успіху від власників Mantra Production
Інтерв'ю із Сержем та Валерією Проше, героями цього танцювального літа, що створили EDEN Bar & Rooftop Garden на даху ЦУМ.
Н

атхненні любов’ю одне до одного та до власної справи Сергій та Валерія Проше вже понад 7 років пліч-о-пліч формують виключний смак до розваг та відпочинку у поціновувачів якісної музики та креативних інтер’єрних рішень. Столична «Мантра» свого часу стала чи не тим самим закладом, що задав вектор відмінного інтертейнменту в межах нашої країни на довгі роки вперед. «Мантра» в Одесі вже встигла стати культовою не лише для українців, але й для закордонних гостей, а її статус підтверджує нагорода світового рівня, так звана зірка «Мішелін» у клубній індустрії — премія World Finest Club.

Отримавши чималий професійний досвід та навчившись синергувати навколо себе найкращих із найкращих Сергій та Валерія із безмежним запалом та любов’ю взялися реалізовувати давню мрію — створити Rooftop за традицією найвідоміших світових столиць.

Вечірка з нагоди відкриття EDEN Bar & Rooftop Garden відбулася 11 червня, а за 3 місяці заклад встиг зарекомендувати себе як чудовий простір для щоденного дозвілля, місце найгучніших вечірок та якісної музики на будь-який смак.

Вони планували стати центром тяжіння, і їм це вдалося. А плани на майбутнє виявилися ще глобальнішими!

Близько року переговорів, бажане підписання договору та лише місяць на повну реалізацію проекту!

У співпраці із професіоналами дедлайни зрозумілі та чіткі, а виважені командні рішення ведуть до швидкого та найкращого із можливих результату.

«Коли маєш на меті створити щось досить істотне, неминучими є складнощі на шляху до реалізації глобального плану. Проте маю сказати, що нам дійсно пощастило із командою і менеджментом ЦУМ, адже саме від їхнього рішення залежало, чи матимемо ми можливість створити Eden Rooftop & Bar на найкращому даху країни. На щастя, наш погляд на «особливий простір» для киян та гостей міста повністю відповідав їхньому баченню», — ділиться Сергій.

«Ключовою в реалізації проекту стала, звісно ж, співпраця з одним із найвпливовіших дизайнерів сучасності — Karim Rashid. Його креативні рішення, виключний смак та увага до деталей запрограмували EDEN на процвітання» — зазначає Валерія.

Як ви охарактеризуєте команду закладу на даному етапі?

С: Ми звикли працювати з «топами», і це не обов’язково люди із прямою компетенцією, оскільки набагато важливіші внутрішній запал, бажання та натхнення. Нам вдалося зібрати тих, хто дивиться з нами в одному напрямку. На етапі становлення EDEN — це надважливо, адже саме в перший сезон роботи формується ДНК компанії, її потенціал на довгі роки вперед, а результат залежить від людського фактору, від злагодженої роботи команди.

Хто відповідає за музичне різноманіття?

В: Усе, що стосується музикантів у межах вечірок та навіть денного плейлиста, проходить контроль та затвердження Сергія. Він як ніхто вміє виокремлювати найкраще та дарувати насолоду усім, хто має тонкий музичний смак. До того ж, маючи чималий досвід діджеїнгу (понад 17 років), головний ідеолог стає за пульт.

Як вигдялає потенційний гість закладу EDEN Bar & Rooftop Garden?

В: Ми — про задоволення і комфорт, про свідомість і позитивну енергію. Для нас важливо було створити простір, де люди різного соціального класу почуватимуться максимально комфортно і невимушено. Місце, де усіх єднає музика, чудовий настрій і неймовірна панорама на нашу столицю.

Перший сезон у закладі майже завершився, які плани на наступний рік?

Те, що стосується наступного сезону весна-літо — плани максимально масштабні. Ще більше музики та її різноманіття, багато креативних діджеїв та музикантів, зокрема й зі світовим ім’ям.

Проте спеціально для JetSetter.ua готові розкрити невеличку таємницю.

Узимку на всіх, кому встиг полюбитися EDEN, чекає сюрприз. Що це буде? Розповімо згодом! Проте обіцяємо багато музики і зимових розваг.

Вам вдалося створити черговий проект, що вже у перший сезон зарекомендував себе як успішний заклад для відпочинку на будь-який смак. Чи маєте нереалізовані професійні плани на найближчий час?

На часі EDEN Bar & Rooftop Garden, його розвиток та становлення. Проте маємо ще одну велику мрію на перспективу і крок за кроком наближаємося до її реалізації. Знову ж таки, ексклюзивно для JetSetter.ua готові поділитися тим, що готуємо інноваційний міжнародний проект, заклад, який пересуватиметься світом та даруватиме позитивні емоції усім, хто цінує якісну електронну музику. Деталі — згодом.

А наразі готові вкладати власні вміння та знання на перспективу розвитку світового клубного туризму в нашій країні!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: