«Ми залишилися друзями»: ексклюзивний коментар Юрія Нікітіна про завершення проєкту «НеАнгели»
Продюсер вірить у творчий успіх кожної з учаснить дуету.

Припинення існування гурту «НеАнгели» — безумовно, новина дня. JS зв’язався з продюсером дівчат Юрієм Нікітіним та дізнався з перших уст, чому їхня спільна історія добігла кінця.

«Це була моя ініціатива, як не дивно. Ідея вітала в повітрі вже давно, а вперше розмови про припинення діяльності «НеАнгелів» з’явилися ще рік тому. Вже тоді ми пробували записати перший сольний сингл Слави Камінської. Звісно, за ці 15 років і Слава, і Віка дуже виросли.

Обидві готові самостійно йти своїм творчим шляхом.

Як продюсер я розумію, що сучасні глядачі вимагають від артистів максимальної щирості та трушності. А досягти цього ефекту можливо виключно завдяки синергії як самих артистів, так і менеджменту та всієї команди. На цьому етапі нам це вдавалося дедалі складніше.

Вікторія Смеюха, Слава Камінська

Я щиро вірю, що все на краще. У дівчат попереду успішні сольні кар’єри, де вони самостійно відповідатимуть за всі процеси, і це стане певною сходинкою в їхній професійній еволюції. А ми, я сподіваюся, залишимось добрими друзями.

До того ж продовжуватимемо разом працювати в форматі закритих концертів гурту «НеАнгели», адже у нас є мільйони відданих шанувальників, які так просто не відпустять дівчат.

Щодо репертуару «НеАнгелів», то він є власністю компанії Mamamusic. Але зараз ми обговорюємо варіанти використання певних пісень у сольних проєктах дівчат».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: