На війні загинула стилістка Шура Рязанцева: пригадуємо цитати «Ялти»
Попри роботу, пов'язану з одягом та модою, Саша ставилася до цього з легкістю і без зайвого захвату.

Учора, 11 червня, стало відомо про смерть військової Шури Рязанцевої з позивним «Ялта». Новину повідомила її сестра Валерія Рязанцева у фейсбуці. Деталі щодо обставин смерті невідомі.

У довоєнному житті Шура працювала художницею з костюмів і стилісткою на телебаченні та в кіно, зокрема, одягала Володимира Зеленського і його колег по сцені для телепроєктів.

Олександра народилася у Криму, брала активну участь у Революції Гідності. Після окупації росіянами Криму вона поїхала до рідного півострова, де її п’ять днів протримала в полоні окупаційна проросійська влада. З початком повномасштабної війни Шура не залишилася осторонь і пішла до військкомату. Згодом — поповнила ряди десантно-штурмових військ. 2 червня «Ялті» виповнилося 40 років.

Не залишилася непоміченою любов Шури до тату, серед яких є і присвята герою «Небесної сотні» Роману Гурику, який врятував їй життя 19 лютого, а 20 лютого — загинув від пострілу снайпера.

Зазирнувши в архіви, JS вирішив пригадати цитати Шури Рязанцевої з інтерв’ю під час зйомок наших тематичних спецпроєктів. Попри роботу, пов’язану з одягом та модою, Саша ставилася до цього з легкістю і без зайвого захвату.

Про ставлення до речей

«До речей я ставлюся з легкістю. Усвідомлюю, що вони приходять і йдуть. Ось усі звикли вважати, що стиліст — це фанатик моди, трендів, останніх новин зі світу високого та всього гарного, який готовий останнє віддати за сумочку чи сукню. А ось і ні, це не про мене».

«Люблю носити речі задом наперед і міняти горловини, рукави, загалом, я не боюся підфактурити річ, якщо того бажає мій настрій».

Про професію стиліста

«Стиліст — найперше психолог, до якого звертається людина за допомогою у зміні не лише своєї зовнішності, але й для набуття впевненості, любові до себе. Нам довіряють, а довіра — одна з головних складових всього нашого буття».

Про тату

«Ловлю себе на думці, що без них я не я, кожне говорить зі мною. Вони розповідають про те, що мене надихає, — кохання, музику, сім’ю та Емі. Так, Емі Вайнхаус, у мене є кілька тату на згадку про неї, що передають мій внутрішній стан. Підкова з роками її народження і смерті і 2 пісні — одна була видана за життя, а друга — вже коли вона пішла… Як моє тіло виглядатиме з ними в старості? Поговоримо про це, коли мені буде 70! І так, мої батьки їх люблять не менше, ніж мене».

Фото: інстаграм

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: