«Наближається фінал кар’єри»: Ліонель Мессі вшосте отримав «Золотого м’яча»
Рекордна нагорода для аргентинського нападника.
Д

екілька годин тому аргентинець Ліонель Мессі став почесним володарем «Золотого м’яча-2019». Ця нагорода — шоста для футболіста. Він ставав найкращим гравцем у 2009, 2010, 2011, 2012 та 2015 роках. Цього сезону спортсмен випередив своїх найперших суперників — Кріштіану Рональду, Садіо Мане та Вірджила Ван Дейка, а нагороджував Мессі переможець 2018 року — Лука Модріч.

Під час промови Мессі не лише згадав, як вперше отримав нагороду у 2009 році, але й завів розмову про завершення кар’єри. «За своєю першою нагородою я приїхав разом із братами до Парижа у 22 роки, це було щось неймовірне. Тепер, десять років потому, я тут разом із дружиною, синами, братом і племінником. Скільки часу минуло.

Час летить дуже швидко!

Як сказала моя кохана Антонелла, всі ці роки я не припиняв мріяти, продовжував вдосконалюватися і насолоджуватися грою. Це особлива мить, тому що наближається момент завершення кар’єри, а це дуже важко. Я розумію, скільки мені років, час летить дуже швидко, але незважаючи на все, я сподіваюся продовжувати насолоджуватися футболом, сім’єю, суперниками і своїм життям».

Ліонель Мессі з родиною

Лука Модріч та Лео Мессі

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: