Надя Дорофєєва, Володимир Остапчук та Потап із Настею: вихідні джетсетерів
Яхти, пляжі, кінний спорт і не тільки.
П

ісля майже тижня на сонячній Сардинії засмаглі та щасливі Потап і Настя Каменських відзначилися у Франції.

Тим часом триває італійська відпустка Наді Дорофєєвої та Володимира Дантеса. Кілька останніх днів вони присвятили яхтингу разом із друзями.

А ось телеведучий Володимир Остапчук опановував навички верхової їзди.

Безтурботні канікули Катерина Осадчої та Юрія Горбунова тривають. Після романтичного Амстердаму подружжя вирушило на морське узбережжя.

«Сьогодні у спробах «вирівняти» колір згоріла до глибокого прожарювання. Лежала мов богиня на човні під вітерцем в шикарному купальнику та ігнорувала всі спроби намазати мене кремом», – звітувала про свій уїкенд на Сардинії модель Алла Костромічова. Проте їй це не завадило чудово виглядати на фото.

Даша Астаф’єва приймала вітання з днем народження. Свої 34 роки артистка зустріла з новою чорно-білою фотосесією.

Власниця компанії Wellness Bar Санта Дімопулос, як і раніше, проводить час у Монако, перебуваючи на останніх тижнях вагітності. Цими вихідними компанію на прогулянці їй склав син Даніель.

Власниця київського готелю Fairmont Єлизавета Юрушева здійснила мрію дитинства – потрапила на концерт Pink, що відбувся у Стокгольмі.

Власниця компанії Asthik Ася Мхитарян разом із сином знайшли цікаве заняття – ловити морських їжаків. Але всю здобич відпустили на волю, звітувала Ася.

Співачка Слава Камінська, наразі вільна від шлюбних зобов’язань, відпочивала тілом і душею у термальних джерелах Халкідікі й розслаблялася в місцевих СПА.

Здається, Юліанну Райцину найчастіше можна зустріти в музеї. Цей уїкенд не став винятком: телепродюсерка відвідала Бруклінський музей, один з найкрупніших у США.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: