Найекстравагантніші капелюхи Royal Ascot
Королівські кінні перегони передбачають шоу модних головних уборів!
R

oyal Ascot неможливо собі уявити без кінних перегонів, королівської родини, яка традиційно відвідує змагання на чолі з королевою Єлизаветою II, та, звісно ж, неймовірної кількості капелюшків. Щороку в червні містечко Аскот, що у Беркшері, стає своєрідним світовим «подіум» для демонстрації ексклюзивних та часом епатажних головних уборів.  До речі, найяскравішим днем (з 5 офіційних) вважається саме третій — Lady’s Day, який цього року відбудеться 20-го червня.

Супероб’ємні, громіздкі та мініатюрні, яскраві, декоровані кришталем, пір’ям, лего-конструктором та пайєтками — у кожної дами свій смак та своє бачення головного аксесуару скачок. Капелюшки гостей Аскоту відразу ж попадають на шпальти світових видань та в Instagram-стрічку!

І якщо члени королівської родини дотримуються класики як у формі, так і в кольорах (варто лише згадати білосніжний образ Меган Маркл, в якому вона дебютувала на перегонах в минулому році), то інші гості заходу, які не обмежені протоколом, дають волю фантазії та часто-густо з’являються в дивакуватих головних уборах. Чоловіки, до речі, теж беруть участь у модному марафоні, складаючи жінкам неабияку конкуренцію.

За тиждень до початку Royal Ascot JS згадує минулорічні змагання та пропонує обрати фаворита в категорії «Найбожевільніша ідея».

   

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: