Найгірші вороги дівчат: скандал в ювелірній компанії Sterling Jewelers Inc.
Чергове шокуюче розслідування The New York Times.
В

ражаюче за масштабом та подробицями розслідування опублікувала газета The New York Times. Чергова темна справа стосується не політика чи чинного президента США, а однієї з найбільших американських ювелірних компаній Sterling Jewelers Inc. Гігант-монополіст, який тривалий час був лідером на ринку та вирізнявся бездоганним сервісом, сьогодні вже не асоціюється із щасливими моментами та прикрасами мрії — швидше, з брудом та безвладдям.

Як з’ясувалося, протягом багатьох років там покривалися сексуальні домагання, жінки отримували менші заробітні плати, ніж чоловіки, а ґвалтівниками ставили ті, кого ніколи б не запідозрило слідство. Жертви дискримінації дали перші свідчення та офіційні заяви до суду ще 14 років тому, але ніхто не поспішав розглядати справу.

Компанія відчувала себе всемогутньою та з легкістю мстилася усім, хто не погоджувався з правилами.

Нові подробиці про оргії, відверті домагання на робочому місці та нерівні умови праці, виявлені журналістами New York Times, ймовірно, зараз вирішать все. Гласність стала основою багатьох подібних справ, особливо на хвилі руху #MeToo. Сподіваємось, незабаром винні у злочинах будуть покарані.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: