Cheers! Найкращі Instagram-бари Лондона
Смачні напої, красиві інтер'єри та дуууже багато лайків.
Ц

і локації прославилися завдяки високоякісному сервісу, смачним коктейлям та Insta-привабливості. Останній пункт, погодьтеся, також досить важливий у 21 столітті! JS зібрав 5 найкращих барів Лондона, де естетика та смак єдині. Від популярних у соцмережах готельних закладів до вечірок на даху автостоянки — формат та напої на ваш вибір.

Beaufort Bar, The Savoy

Всесвітньо відомий готель на березі Темзи. Поряд — Королівський оперний театр, Букінгем та район Ковент-Гарден, а в меню — неймовірний Blue Door.

 

The Coral Room, Bloomsbury Hotel

Той випадок, коли все ідеально! Порада: зарядіть телефон та прихопіть пауер-банк — фото та відео буде дуже багато.

Tonight Josephine, Mercury House 111 Waterloo Road

«Жінки, які добре поводяться, не мають шансу увійти в історію», — свідчить напис на неоновій вивісці у центрі закладу. Названий на честь першої дружини Наполеона I, Жозефіни де Богарне, бар уособлює все те, що потрібно для фотографії, яка назбирає тисячі лайків. Дзеркальна стеля, хромований інтер’єр, неонові вогні і багато рожевого кольору створюють футуристичну атмосферу для вечірок, а напої — просто незрівняні. Рекомендуємо Flaming Zombie, Sink the Pink та Violet Femme.

Frank’s Cafe, Peckham Multi-Story Carpark

Легендарний заклад південно-східного Лондона з одним із найкращих краєвидів на місто. Багатоповерхова автостоянка перетворилася в художній арт-об’єкт, який відомий завдяки рожевому Pepto-Bismol, що є фоном для багатьох селфі.

Soho House, 76 Dean St, Soho

Традиційний приватний клуб, серед почесних членів якого є представники британської королівської сім’ї та англійської аристократії. Якщо вам ще й вдасться зробити з ними фото — неймовірний вечір забезпечено!

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: