«Найкращий подарунок у моєму житті»: як Віталій Кличко привітав брата з 45-річчям
Розчулений мер поділився архівними фото з іменинником Володимиром.

Сьогодні 45-річчя святкує видатний боксер та підприємець Володимир Кличко. Одним із перших його привітав брат, мер Києва Віталій Кличко, який назвав іменинника «найкращим подарунком у житті» та поділився спільними архівними фото. Читала пост Віталія й самі розчулилися.


«Друзі! 25 березня вже багато років для мене – радісний і теплий день. У дитинстві я мріяв про брата. І коли мені було майже 5 років, мама мені зробила найкращий подарунок. Малим брат намагався стати, як старший. Я пішов до школи – він мріяв скоріше туди потрапити. І став школярем у 6 років.


Потім, як і в мене, у Володі з’явилася мрія стати боксером і він теж пішов у секцію. Далі вступив до того ж інституту, який закінчував я. І також захистив кандидатську.

Ну, і звичайно, брат став чемпіоном світу з боксу. Але він – наполегливіший і завзятіший – зібрав більше за мене чемпіонських поясів.

Володя став викладачем в університеті Сент-Галена (Швейцарія) і отримав пропозицію викладати курс в Гарварді. Він пише книги, які мотивують мільйони людей в світі бути сильними і успішними. Працює над докторською дисертацією.

Володю, насправді, це я на тебе завжди рівнявся. Пілотом колись мріяв стати я, а вдалося втілити цю мрію тобі.

Кількома мовами досконаліше володієш ти. Чудовий батько – ти. Кожен твій успіх і перемогу сприймаю, як свої.

Завжди горжуся тобою! Не багатьом пощастило з таким братом. З Днем народження! Люблю тебе, брате!»

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: