Найпрекрасніша злодійка Вестероса: Лена Гіді святкує 46-річчя
Вітаємо улюблену акторку та згадуємо найкращі образи та цитати її героїні з «Гри престолів»
Б

ританка Лена Гіді зіграла у понад 100 стрічках та серіалах, але найбільшу популярність їй принесла саме робота в серіалі «Гра престолів». Роль Серсеї Ланністер, ефектної й підступної білявки, що усіма способами досягає власної мети, вмить зробила Гіді світовою зіркою. Як пізніше зізнавалася акторка, єдине, що їй не сподобалося у серіалі, так це його фінал. Ба більше, смерть її героїні спочатку викликала у неї суперечливі почуття, адже Серсея заслуговувала на цікавішу та епічнішу загибель.

Скажу лише, що бажала їй кращої смерті!

«Скажу лише, що бажала їй кращої смерті. У цьому серіалі можна було померти безліччю різних способів. Тож я почуваюся дещо розчарованою. Але мені здається, що автори не могли догодити всім. Що б вони не зробили, все одно були б незадоволені».

Згадуючи серіал, неможливо не відмітити бездоганний стиль Серсеї. Її вигляд, зачіска та макіяж є зразковими! На честь дня народження акторки милуємося її світлинами в образі Серсеї та цитуємо мудрі думки цієї героїні.

Люди будуть шепотітися і насміхатися. Нехай. Вони такі незначні, що я їх не помічаю. Я бачу те, що важливо для мене.

Жінки завжди жорстокіші по відношенню до іншої жінки.

Сподіваюсь, одного разу ти покохаєш когось. Так сильно, що, закривши очі, ти будеш бачити її обличчя. Я бажаю тобі цього. Я хочу, щоб ти дізнався, як це — кохати усім серцем. Перш ніж я заберу її у тебе.

Чим більше людей ти любиш, тим ти слабкіший.

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: