Найяскравіші переможниці конкурсу «Міс Україна-Всесвіт»
Розповідаємо, як склалося життя красунь із короною.

Вже 24 жовтня у Fairmont Grand Hotel Kyiv пройде фінал конкурсу «Міс Україна-Всесвіт 2019». Напередодні заходу ми вирішили пригадати найяскравіших переможниць конкурсу різних років і задали їм кілька актуальних питань. Про те, як склалися долі красунь після перемоги, читайте у нашому матеріалі!

 

Інна Цимбалюк

«Міс Україна-Всесвіт 2006»

Хобі: дизайн одягу.

Де ти зараз проживаєш?

Зараз я живу зі своєю сім’єю на дві країни — у Франції та Росії.

Чим наразі займаєшся?

Чотири роки тому я встигла вивчитися на fashion-дизайнера в Британській школі дизайну та створити бренд одягу ShuShú. Для мене це особливий досвід. Маю відчуття, що разом з брендом росту і я. Я повністю занурилася в творчий процес. Окрім того, заради маленької доньки зараз багато часу проводжу біля моря в Провансі, є можливість присвятити час довгим прогулянкам, читанню улюбленої літератури і саморозвитку. Круто усвідомлювати, що це вже зовсім інший етап в моєму житті.

Яким є життя після конкурсу?

Конкурс став початком великого етапу в моєму житті. Це був поштовх для успішної кар’єри на телебаченні, кіно і в театрі. Я брала участь в незабутніх проектах, які знайомили з приголомшливими людьми, а наразі вони є моїми друзями. Конкурс «Міс Всесвіт» став величезним досвідом спілкування і самореалізації на міжнародному рівні. Це певний шанс потрапити до спільноти творчих непересічних людей і багато чому у них навчитися.

Людмила Бікмуліна

«Міс Україна-Всесвіт 2007»

Хобі: фотозйомка.

Людмила Букміліна з чоловіком

Де ти зараз проживаєш?

Живу в Москві. Нині маю нового чоловіка і вже трьох дітей.

Чим наразі займаєшся?

Зараз я присвятила життя вихованню дітей, вони професійно займаються тенісом, як і мій чоловік, ми навіть в будинку побудували критий корт.

Яким є життя після конкурсу?

Найголовніше, що я зрозуміла – щастя не в короні, а в міцній сім’ї. Проте, якби у мене не було корони, можливо, я б і не могла об’єктивно порівнювати. Минуло багато років після перемоги, але яскраві емоції залишилися, але пов’язані вони не з короною, а з людьми, яких довелося зустріти на шляху до перемоги, талановитих організаторів, з якими й досі підтримую дружні відносини, дівчат, які, незважаючи на стереотипи, виявилися прекрасними, добрими і чуйними. Майбутнім учасницям конкурсу хочу побажати не перемог і стрічок з коронами, а справжньої насолоди від процесу.

Анастасія Чернова

«Міс Україна-Всесвіт 2012»

Хобі: вивчення іноземних мов, йога, подорожі.

Де ти зараз проживаєш?

Живу в Штатах, в Лос-Анджелесі.

Чим наразі займаєшся?

На даному етапі часу пріоритетом є кар’єрна і творча самореалізація. Нещодавно я успішно закінчила Академію краси в Лос-Анджелесі, а також розпочала кар’єру в місцевій б’юті-індустрії. У подальших планах відкриття власної студії здоров’я і краси.

Яким є життя після конкурсу?

Конкурс назавжди залишиться для мене однією з найяскравіших подій в житті, а також мотивацією бути кращою версією себе.

Анна Андрес

«Міс Україна-Всесвіт 2014»

Хобі: книги, подорожі, лижі, верхова їзда.

Де ти зараз проживаєш?

Живу між Києвом і Парижем.

Чим наразі займаєшся?

Не так давно отримала диплом юриста в Львівському національному економічному університеті, окрім того, вивчала ювелірний бізнес в Лондоні, у відомій школі моди і дизайну Saint Martins. Відкрила власний ювелірний бренд, розвитком якого і займаюся на даний момент.

Яким є життя після конкурсу?

Щиро вдячна конкурсу за нові можливості та знайомства в модній індустрії. Окрім того, участь у конкурсі сприяла тому, аби навчитися бути корисною суспільству, соціально активною.

Яна Краснікова

«Міс Україна-Всесвіт 2017»

Хобі: вокал, медитація.

Де ти зараз проживаєш?

Живу в Нью-Йорку, на Мангеттені.

Чим наразі займаєшся?

Зараз вивчаю психологію в університеті The New School, буду психотерапевтом.

Яким є життя після конкурсу?

Маю сказати, що конкурс відкрив мені очі на глобальні проблеми у світі.

Карина Жосан

«Міс Україна-Всесвіт 2018»

Хобі: дизайн одягу.

Де ти зараз проживаєш?

У Китаї, в Пекіні.

Чим наразі займаєшся?

Зараз я будую успішну модельну і акторську кар’єру в Азії, маю вдосталь зйомок і у Європі.

Яким є життя після конкурсу?

Конкурс, безперечно, дав популярність, корисні зв’язки, платформу для успішного медійного майбутнього. Для мене важливим етапом став конкурс «Міс Всесвіт», це не тільки яскрава подія року, а й одна із найяскравіших подій усього життя. Останнім часом я познайомилася з великою кількістю українських селебріті, акторами, дизайнерами, моделями. Під час Каннського кінофестивалю мала честь познайомитися з зірками світової величини: Адріаном Броуді, Сашею Лусс, Вікторією Бонею, Коко Роша, Гофіт Голан та багатьма іншими. Нові знайомства і можливості, що відкриваються, дійсно надихають.

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: