Напередодні Дня Незалежності бренд ANDRE ТAN вітає українців зі святом та допомагає дітям із особливими освітніми потребами
Разом із JS ініціативу підтримали українські зірки.

Напередодні 30-річчя Незалежності бренд ANDRE ТAN вітає українців зі святом та допомагає дітям з особдивими освітніми потребами.

У межах всеукраїнських святкових заходів до Дня Незалежності команда бренду на чолі з дизайнером Андре Таном привертає увагу спільнот і держави до дітей, що мають особливі освітні потреби: синдром Дауна, спектри аутизму, затримку мовлення.

«Сьогодні я разом зі своєю командою хочу підтримати дітей з особливими потребами: спектром аутизму, синдромом Дауна та розладом психічного стану, привернути увагу суспільства до виняткового таланту цих діток.

Наш головний меседж — важливість прийняття суспільством людей з інвалідністю.

Це не про жалість чи співчуття, а про розуміння їхніх потреб та особливостей, рівноправ´я, безбар′єрність в освіті, роботі, свободі пересування, дозвіллі», — коментує Андре Тан.

Компанія ANDRE ТAN підтримала львівську громадську організацію «Сонячна Майстерня», де займаються малюванням особливі художники. Унікальна методика арттерапії, яка, до речі, визнана в Англії та США — основний інструмент вихователів майстерні. Ольга Саникович, художниця за фахом, а також психологиня Ольга Германович, рятують та полегшують емоційний стан дітей своєю професійною увагою до них.

Дизайнер Андре Тан роздивився малюнки вихованців майстерні та переніс їх на одяг бренду Andre Tan — футболки та худі. Така капсульна колекція вже доступна для покупців. Вилучені кошти із продажу одягу буде передано до «Сонячної майстерні», аби допомогти дітям — закупити папір, фарби, полотна, пензлики, а також розширити простір майстерні та винайняти більше приміщення.

«Хочу аби ми не ігнорували проблему, не лишали сім’ї — де діти з особливими потребами — наодинці, а простягли руку допомоги і наділили увагою це питання», – наголошує Андре Тан.

До соціальної ініціативи допомоги дітям з особливими потребами долучився JetSetter.ua, а також українські зірки: Оля Полякова, Олена Кравець, Наталія Могилевська, Анна Різатдінова, Валерія Гузема та Жан Беленюк.

Фото: Сергій Ковбасюк

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: