«Наші серця і молитви з вами»: як бренди Chanel, Jacquemus, Balenciaga підтримують українців
Сила та перемога в нашій єдності.

Україні допомагають не лише актори, музиканти і представники королівських родин, а й креативні директори світових брендів. Хто саме не залишився осторонь та які слова підтримки дизайнери опублікували на своїх сторінках — у нашій добірці.

Vera Wang

«Від усієї моєї банди: українці, ми з вами! Якщо у вас є можливість приєднуйтесь до підтримки Ukraine Crisis Fund», — заявила дизайнерка Віра Вонг та додала спільне фото з командою.

Chanel

Французький модний дім Chanel, який очолює Віржині Віар, переказав благодійним організаціям CARE та The UN Refugee Agency понад $2 мільйони.

Marc Jacobs

«Зупиніться», — закликав дизайнер Марк Джейкобс.

Victoria Beckham

Девід Бекхем надав свій Instagram лікарці з Харкова, а от дизайнерка Вікторія у власному акаунті підтримала українських жінок і дітей.

SKIMS

Про свою позицію і благодійний внесок розповіла в мережі Кім Кардаш’ян. На сторінці власного бренду SKIMS вона пояснила, що її компанія вже зробила пожертви. Кошти були спрямовані до World Central Kitchen.

Alexander McQueen

«Наші серця з українським народом», — заявили на офіційній сторінці бренду Alexander McQueen та закликали долучитися до підтримки UNHCR.

Jacquemus

Дизайнер Сімон Порт Жакмюс також підтримав українців у чуттєвому пості в Instagram і надав фінансову підтримку біженцям.

Balenciaga

Демна Ґвасалія не лише присвятив Україні показ чергової колекції, але й подарував запрошеним на шоу особливі t-shirts, який одразу ж приміряли Белла Хадід і Сальма Гаєк.

Сальма Гаєк і Демна Ґвасалія

Versace

Донателла Версаче підтримала українців і зробила пожертву Світовій продовольчій програмі, яка опікується переміщеними.

Balmain

Креативний директор бренду Balmain Олів’є Рустен зазначив, що його надихає українська стійкість та відданість свободі. «Наші думки та молитви з українцями», — заявив дизайнер.

Prada

«Війна в Україні дуже тривожна і викликає велике занепокоєння. Об’єднуємо зусилля з @milanfashionweek і віддаємо пожертви Агентству ООН у справах біженців», — запевнили на офіційній сторінці Prada.

Givenchy

Команда Givenchy також не залишилася осторонь і на потреби українських біженців зробила пожертву Червоному Хресту.

Valentino

На чолі з дизайнером П’єрпаоло Піччолі бренд Valentino задонатив €500 тисяч на потреби U.N. Refugee Agency.

Armani

Компанія Armani на чолі із засновником Джорджо Армані зробила внесок €500 тисяч до UNHCR. Бренд також піклується про переселенців і надає їм одяг першої необхідності. Усі деталі — на офіційних платформах.

Louis Vuitton

Бренд серед перших відреагував на війну в нашій країні і на потреби українців зосередив €1 мільйон у UNICEF.

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: