Настя Каменських, Анастасія Масюткіна та Жан Гріцфельдт: вихідні джетсетерів
Безцінний час наодинці з коханими та нестримні танці посеред міста.
М

аша Єфросиніна поділилася знімком із коханим чоловіком Тимуром Хромаєвим напередодні вечірки до дня народження одного із друзів подружжя. Ошатне вечірнє вбрання та усмішки на обличчях — запорука бездоганного свята.

Настя Каменських ділиться найщасливішими спогадами із власного життя, які увійшли до відеокліпу на пісню «Воспоминания». «Досі пам’ятаю те щастя, яке переповнювало мене, коли я крутилася на тлі такого красивого заходу сонця», — зізнається дівчина.

MONATIK і далі підкорює танцювальні майданчики країни та радує прихильників власними хітами. Виконавець знову виступив для одеситів, а потанцювати під пісні мультиартиста завітали зі столиці Влад Яма з дружиною Ліліаною, Сабіна Мусіна з Андрієм Трушковським і не тільки.

За танцем були помічені й Жан Гріцфельдт та Layah. Перехожі мали змогу перейняти декілька вправних рухів палкої румби, яку дизайнер та співачка вирішили продемонструвати посеред міста.

Дизайнерка Віта Кін, а також подружжя митців — Ілля Чичкан та Маша Шубіна — підкорюють сонячну Туреччину.

Єлизавета Скічко-Юрушева разом із чоловіком Олександром Скічком нарешті знайшли час, аби поміж безлічі робочих справ насолодитися сімейним затишком та часом наодинці. «Наш вечір на двох. Це трапляється так рідко, але від того має ще більшу цінність. Здається, я сумую навіть тоді, коли він поруч», — ділиться дівчина.

Насолоджується щасливими митями наодинці з чоловіком і Анастасія Масюткіна. Цими вихідними пара відсвяткувала п’ять років подружнього життя.

Модель Марина Полканова поділилася радісною новиною про народження первістка.

Анатолій Анатоліч із дружиною Юлою провели вихідні на «Кураж Базарі», що вперше за три карантинні місяці відчинив двері для відвідувачів.

Леся Нікітюк продовжує досліджувати Закарпаття, а головною метою поїздки стала зйомка авторської програми про подорожі Україною.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: