Настя Каменських, Санта Дімопулос та Макс Барських: вихідні джетсетерів
Романтичний час наодинці з коханими та незабутні літні враження.
Н

астя Каменських поділилася романтичною світлиною з коханим чоловіком Потапом та додала, що Олекій дуже добрий, турботливий та неймовірно талановитий чоловік.

Надя Дорофеєва, у передчутті завершення літа, нагадує про те, як обожнює цю пору року та залюбки насолоджується все ще зеленим газоном на задньому дворі свого заміського будинку.

Санта Дімопулос на кілька днів відправилася відпочивати до Франції. Саме такий сюрприз для дівчини влаштував її коханий чарівник — чоловік Ігор Кучеренко.

Катерина Кухор та Олександр Стоянов насолоджуються романтичними митями удвох та нагадують про те, як важливо інколи відпустити все і влаштувати справжнє незабутнє свято для себе.

Дмитро Шуров цими вихідними потішив шанувальників гучним концертним шоу. Незабутні емоції після довготривалої перерви переповнювали не лише фанів Pianoбоя, а й самого артиста.

Іван Фролов продовжує насолоджуватися відпочинком в Одесі.

Макс Барських також відпочиває в Одесі та ділиться незабутніми емоціями, які подарував карантин. Адже вдалося вдосталь насолодитися Україною та влаштувати справжній релакс.

Олександра Кучеренко ділиться рецептом власного «лінивого» сніданку. Зерна чіа розмішані з молоком варто залишити на ніч у холодильнику, а вранці додати будь-які сезонні фрукти чи ягоди. Вуаля – простий та дуже смачний сніданок готовий!

Валерій Созановський насолоджувався спілкуванням із донечкою Олександрою.

Катерина Любчик поділилася емоціями після свого першого польоту за штурвалом гвинтокрила.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: