Наталя Гоцій, Ірина Кравченко та інші українки в Парижі
Серед зіркових гостей, на подіумі та на сонячних вулицях.
К

утюрний Тиждень моди в Парижі добігає кінця, й за ці кілька днів ми побачили у французькій столиці чимало українських модниць. Модель Наталя Гоцій була помічена на сонячній Вандомській площі у не менш сонячному настрої, а тим часом Ася Мхітарян щиро раділа на показі Chanel.

 

Ася Мхітарян на показі Chanel

Письменниця Ірена Карпа, що вже давно стала місцевою жителькою, гуляла Парижем разом із ілюстраторкою Ліліт Саркісян, яка, до речі, познайомилася з Дітою Фон Тіз на шоу Уляни Сергієнко та зробила фото на згадку з ефектною красунею. Відвідування показів «Міс Україна-Всесвіт 2014» Анна Андрес чергувала з вечірками, де веселилася разом із fashion-зірками, зокрема, з креативним директором Balmain Олів’є Рустеном.

 

Ліліт Саркісян та Діта Фон Тіз на шоу Уляни Сергієнко

Анна Андрес та Олів’є Рустен

Звичайно, ми з гордістю спостерігали за українськими моделями на подіумах паризького Тижня. Марфа ефектно крокувала у фінальному шоу маестро Жана-Поля Готьє та незмінно у Givenchy, а в показі Ludovic de Saint Sernin ми побачили Катерину Зуб. Аліна Козирка продемонструвала вбрання нареченої у шоу Elie Saab та пройшлася у показі Armani Privé, а Віка Ігнатенко ходила у Georges Hobeika, Alexis Mabille та Maison Margiela. Між іншим чимало показів зробила Іріна Кравченко, зокрема, Maison Rabih Kayrouz, Georges Chakra, Ronald van der Kemp та Ulyana Sergeenko. Традиційно ми милувалися нею й у неймовірному образі Guo Pei.

Марфа (агенція Faces) у фінальному шоу Жана-Поля Готьє

Марфа (агенція Faces) у Givenchy

Аліна Козирка (агенція Sharm) в Elie Saab

Аліна Козирка (агенція Sharm) в Armani Privé

Катерина Зуб у Ludovic de Saint Sernin

Катерина Зуб у Ludovic de Saint Sernin

Ірина Кравченко у Guo Pei

Ірина Кравченко у Georges Chakra

Ірина Кравченко в Ulyana Sergeenko

Ірина Кравченко у Ronald van der Kemp

Віка Ігнатенко у Maison Margiela

Віка Ігнатенко у Alexis Mabille

Віка Ігнатенко у Georges Hobeika

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: