NYFW: натхненний культурною спадщиною показ BEVZA FW`21
В основі колекції, історичний головний убір — балаклава.

Дизайнерка Світлана Бевза презентувала колекцію сезону FW`21 у межах Тижня моди у Нью-Йорку. Бренд продовжує розповідати про українську культурну спадщину та цінності через колекції. Натхненням FW’21 стала ключова фігура в українській історії – княгиня Ольга.

Нова колекція бренда уособлює унікальну жіночу силу і підкреслює той факт, що жінки, окрім своєї неймовірної ​​краси, володіють мужністю і силою, здатною змінити хід історії. Саме тому головний убір княгині Ольги був узятий за основу при розробці специфічного крою балаклави – ключового елемента колекції.

Окрім балаклави, одним із основних символів є колоски, які також стали уособленням Нового початку.

«Все, що приносить вам життя, безпосередньо залежить від ваших зусиль. Символіка колоска відображає щось хороше і цінне, що ми отримуємо в результаті, і ті зусилля, які ми докладаємо», — Світлана Бевза.

У своїх колекціях BEVZA продовжує використовувати екологічні технології і перероблені матеріали. Наприклад, меланжевий кейп зроблений із перероблених пластикових пляшок, а в’язані вручну жилети — з перероблених тканин попередніх колекцій бренда BEVZA.

У новій колекції дизайнерка представила й шубу, виготовлену​​ з волокон конопель, вирощених в Україні.

Головною музичною темою саундтреку показу стала знана у всьому світі мелодія «Щедрик».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: