Не потрібно соромитися: 7 фільмів про секс
Замість казки на ніч.

Фільми про секс зазвичай взагалі не про секс. Зібрали найулюбленіші стрічки 18+, які вже залишили свій слід в історії кіно та, безумовно, варті уваги.  

«Молода та прекрасна» (2013)

Якщо ви любите специфічний кіностиль Франсуа Озона, то це must-watch. Головна героїня дійсно молода і дійсно приваблива. А ще вона розумниця, яка раптово вирішила спробувати щось нове у житті й стала повією. Що із цього вийшло? Звісно, нічого хорошого, але це її шлях до самої себе, за яким досить цікаво спостерігати.

«Гіркий місяць» (1992)

Фільм Романа Поланскі, який вже майже 30 років залишається взірцем еротичної драми. В основі сюжету еволюція садомазохістських (у всіх сенсах) стосунків двох абсолютно різних і за віком, і за статусом людей. Той випадок, коли пристрасть є вбивчою й не має жодного стосунку до кохання.

«Сором» (2011)

Мабуть, найулюбленіший фільм фанів Майкла Фассбендера, адже у ньому актора можна побачити у всій його природній красі. Історія про успішного, привабливого та до біса нещасного сексоголіка, який постійно шукає секс заради сексу. Звісно, знаходить, але порожнечу в душі заповнити не може. Досить сумна стрічка, навіть попри купу красивих людей.

«Мрійники» (2003)

Париж, 1968 рік, у розпалі молодіжні протести, під час яких юний американець (Майкл Пітт) знайомиться з двійнятами (Єва Грін та Луї Гаррель). Хлопець переїжджає жити до квартири своїх нових паризьких друзів, де проведе дуже дивний та наповнений пристрастями місяць. Кіно про пошук свободи – внутрішньої та зовнішньої. Та, звісно ж, про дослідження сексуальності та експерименти, часом досить дивні.

«Життя Адель» (2013)

Дуже чесне та інтимне кіно про перше кохання юної дівчини до іншої дівчини. Та, мабуть, одне із найкращих у жанрі coming of age. Із усіма чарівними моментами, що залишаються в пам’яті на все життя, та прикрими розчаруваннями, які згодом трансформуються в досвід. До речі, фільм отримав «Золоту пальмову гілку».

«Німфоманка» (2013)

Ларс фон Трієр та Шарлотта Генсбур традиційно випробовують нервову систему глядачів. І роблять це бездоганно. Гидке і водночас прекрасне кіно про зламану людину та її демонів. Нічого нового, звісно. Але й нічого банального також. Недарма режисер розділив «Німфоманку» на дві частини – краще дивитися цей фільм з перервами. І бажано за келихом вина.

«Американський пиріг» (1999)

Втомилися від болючого та драматичного сексу? Час пригадати його в кумедному контексті. Канонічна американська комедія з трешовими жартами та яскравими персонажами. Якщо ви й досі не знаєте, хто така мама Стіфлера, саме час заповнити цей кінематографічний пробіл.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: