«Не припиняй боротися за те, що любиш»: настанова Андрія Шевченка для сина-іменинника
Із нагоди 16-річчя Крістіана.

Сьогодні, 10 листопада, сину Андрія Шевченка Крістіану виповнилося 16 років. Тож Шевченко, легенда світового футболу та амбасадор фандрейзингової платформи UNITED24, привітав хлопця і дав важливу настанову.

«Вітаю мого сина Крістіана з 16-річчям. Ніколи не припиняй боротися за те, що любиш. Ми тебе любимо», — написав Андрій в інстаграмі. Зараз така порада як ніколи актуальна. Згідні?

Тим часом сам Андрій Шевченко демонструє синам чудовий приклад того, як дотримується свого життєвого креда. Футболіст любить Україну, тож робить усе можливе, щоб підтримати її. Кілька місяців тому він став першим амбасадором фандрейзингової платформи UNITED24, яку запустив Володимир Зеленський, та долучився до різних ініціатив.

Наприклад, разом із американською кінозіркою Лієвом Шрайбером Шевченко відвідав деокуповану Бородянку, зробивши сюрприз для дітей під час футбольного тренування. Із легендарним британцем Ендрю Штраусом провів благодійний гольф-раунд у Лондоні.

Також «Золотий м’яч–2022» запам’ятався не лише легендами світового футболу на червоному хіднику, а й сильною промовою Андрія Шевченка на сцені. Футболіст вкотре закликав світ не ігнорувати жорстоку війну, яку розпочала рф проти України.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: