«Не треба страждати у тиші!»: спільне звернення принца Гаррі та Еда Ширана
Спеціально до Дня психічного здоров'я.
П

ринц Гаррі разом із герцогами Кембриджськими та дружиною Меган Маркл давно займається питаннями психічного здоров’я нації. Вже понад 3 роки родина контролює фонд Heads Together, що спеціалізується саме на охороні ментального здоров’я дітей.

Спеціально до Дня психічного здоров’я принц Гаррі озвучив важливий месседж про те, що ігнорувати розлади та проблеми психічного характеру не можна. Компанію йому склав друг, відомий музикант Ед Ширан, а зйомки відеоролика проходили в резиденції принцеси Євгенії та Джека Бруксбенка в Айві-Котедж. Відео під відому мелодію God Save The Queen вже зібрало понад 2 мільйони переглядів в Instagram.

Діліться своїми емоціями, запитуйте у інших, як справи, і не пропускайте відповіді повз вуха!

«Мені здається, на цю тему люди говорять недостатньо. А тим часом мільйони людей по всьому світу страждають. Немає потреби страждати в тиші: будьте готові попросити допомоги, коли це буде необхідно, і не забувайте, що ми разом. Діліться своїми емоціями, запитуйте у інших, як справи, і не пропускайте відповіді повз вуха», — коментують ситуацію Гаррі та Ед, додаючи, що варто піклуватися про себе і своїх близьких щодня, а не лише раз на рік, 10 жовтня. Герцог Сассекський запропонував Еду написати про це пісню, і музикант погодився, тож очікуємо на новий хіт!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: