«Немає нічого важливішого за безпеку дітей!»: Анджеліна Джолі про пандемію та карантин
У власній колонці для журналу TIME.
А

нджеліна Джолі відверто висловила свою думку щодо наслідків пандемії та глобального карантину. Зірка не лише є лауреаткою премії «Оскар» та посланцем Верховного комісара ООН у справах біженців, але й колумністкою журналу TIME, тож висловилася на тему саме там.

На думку акторки, пандемія змушує людину переосмислити себе, свої вчинки, дії, своє ставлення до соціуму та врешті-решт розкрити власну людяність.

Немає нічого важливішого за безпеку дітей!

«Пандемія призвела до економічної нестабільності, яка збільшила стресові ситуації у багатьох родинах та підвищила ризик насильства, і неважливо, чи це країна з розвиненою економікою, чи табір біженців.

Немає нічого важливішого за безпеку дітей. Вони, може, й не так сприйнятливі до Covid-19, як інші групи населення, але вони точно більш уразливі до багатьох вторинних наслідків пандемії.

Соціальне дистанціювання та ізоляція, необхідні для запобігання поширення коронавірусу, сприяють збільшенню психологічних травм у дітей. Зауважте, вже зафіксовано тисячі випадків насильства в сім’ях по всьому світу, включаючи вбивства. Ми ніколи не дізнаємося, в скількох з цих випадків маля було в сусідній кімнаті чи стало свідком жорстокості.

Діти позбавлені джерел підтримки, що ще місяць тому допомагали їм впоратися з негативом, який вони відчувають перебуваючи вдома. Covid-19 «відрізав» малечу від їхніх друзів, навчання та свободи пересування. Для мільйонів підлітків школа є життєво важливим «щитом», що забезпечує захист або принаймні тимчасову «гарантію» від насильства та інших складних обставин, зокрема, сексуальної експлуатації, примусових шлюбів та дитячої праці.

Варто визнати, ми були непідготовлені до цього моменту. Незважаючи на те, що наразі ми фізично відокремлені одне від одного в умовах ізоляції, ми можемо бути більш чуйними та уважними до слів інших. В наших силах підтримати місцеві притулки, що створені як раз для жертв домашнього насильства».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: