Неочікувана колаборація Опри Вінфрі та Apple
Унікальний телеконтент і книжковий клуб – розмах вражає.
Т

акого творчого союзу точно не очікував ніхто! Під час презентації Apple Itʼs show time телеведуча Опра Вінфрі оголосила про запуск нового спільного проекту разом із компанією. Представлений сервіс Apple TV+ вже восени буде демонструвати своїм підписникам особливий контент, що вражатиме своєю ексклюзивністю. Це й не дивно, адже за нього відповідатиме низка відомих режисерів, серед яких й Стівен Спілберг.

Опра вже почала працювати над створенням двох авторських фільмів, один з них називається Toxic Labor і стосуватиметься проблем сексуальних домагань на робочому місці. Інший являє собою серію епізодів про психічне здоров’я. Ще один захоплюючий проект, проанонсований декілька годин тому, — книжковий клуб нового зразка, який очолюватиме Опра!

Генеральний директор Apple Тім Кук та Опра Вінфрі

«Для мене немає нічого більш захоплюючого, ніж завдяки книзі відчувати себе в іншій реальності. Єдине, що доставляє мені ще більше задоволення — це можливість поділитися цим досвідом з іншими, і ми збираємося зробити це, створивши найбільший, найяскравіший, найрізноманітніший книжковий клуб на планеті!».

Серед присутніх зірок, що першими побачили презентацію, – Дженніфер Еністон, Різ Уізерспун та Джейсон Момоа. Акторки представили серіал The Morning Show.

Різ Уізерспун та Дженніфер Еністон

Стів Керелл, Різ Уізерспун та Дженніфер Еністон

Джейсон Момоа та Елфрі Вудард

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: