Неочікувано відверта та незмінно вражаюча: нова фотосесія Ніколь Кідман
Топлес у 51 – це сміливо й дуже красиво.
Н

іколь Кідман здивувала! Нова зйомка для травневого Vanity Fair продемонструвала акторку зовсім іншою. Окрім коштовних прикрас від Tiffany & Co й Chopard та ексклюзивного одягу Gucci, шанувальники побачили нові чуттєві образи. Зачіска «під хлопчика» та достатньо відверті ракурси — милуємося!

Відвертими видались вийшли не лише знімки, але й інтерв’ю акторки. Вона зізналася, що була щаслива попрацювати з Меріл Стріп в серіалі «Велика маленька брехня», а можливість проводити разом вечори надала їй наснаги та енергії.

«У мене ніколи не було такої кількості розмов на екрані з жінками, це щось захоплююче. Досить дивно працювати з таким розкладом та графіком, але я відчуваю, що це унікальний досвід, який я ніколи більше не отримаю. Ви навіть не зможете уявити які розмови в нас були з Меріл. Це був дивовижний досвід, коли ми всі разом розповідали про наші обурення та наші перемоги, про жіночий досвід — навряд чи я коли-небудь зможу це забути».

Зокрема Ніколь розповіла про колишнього чоловіка та дітей. «В мене досить непопулярний підхід, — розповідає вона. — В них поки що немає телефону, і я не дозволяю їм мати Instagram. Я намагаюся тримати якісь межі в соціальній активності, а не піддаватися мейнстріму».

«В своєму житті також дотримуюсь повної конфіденційності. Тому я й мешкаю не в Лос-Анджелесі чи Нью-Йорку, наприклад, а тут, в Нешвеллі», — розповідає Кідман про приватне сімейне життя в штаті Теннессі.

Фото: Vanity Fair

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: