Нетта Барзілай про бодіпозитив, Вєрку Сердючку та зйомки в Києві
У житті така ж яскрава та позитивна, як і на сцені.

Епатажна й мегапозитивна переможниця пісенного конкурсу «Євробачення-2018» Нетта Барзілай днями вдруге відвідала Київ із першим сольним виступом — на сцені фестивалю Atlas Weekend. У межах програми «Світське життя» зірка зустрілася із Катериною Осадчою, щоби прогулятися сонячним Києвом та обговорити найрізноманітніші теми. Публікуємо найцікавіші фрагменти бесіди.

 

Про зйомки кліпу в Києві, що вийшов найдорожчим в історії Ізраїлю та обійшовся більш ніж у мільйон шекелів: «Слухайте, я дуже сучасна дівчина. Винаймаю житло, живу із сусідами. Я не одержима грошима, я просто хотіла втілити в життя свою мрію! У відеоіндустрії у вас працюють неймовірні професіонали! Музиканти з усього світу прилітають сюди, аби фільмувати тут свої кліпи. Хочу машину кольору рожевої жувальної гумки, хочу величезні рожеві кульки, хочу бути красунею — зробіть це можливим! І вони зробили! Цей кліп — моя відповідь усім, хто тільки й може зловтішатися: «Нетто, ти жирна, ти як носоріг!». Так, я така — носоріг, прекрасний рожевий носоріг! Але я можу наздогнати та спіймати!»

У відеоіндустрії у вас працюють неймовірні професіонали!

Про Вєрку Сердючку: «О, я була би щаслива назвати її подругою! Вєрка — це саме те, за що я люблю «Євробачення»! Завдяки їй я й закохалася в цей конкурс! Свого часу в неї було дивовижне шоу! Вона не сприймає себе надто серйозно, вона геніальна у своєму гуморі, гумор — це ДНК її творчості! І це те, у чому схожа наша музика».

 

Про бодіпозитив: «Коли я приходжу до крамниць, я практично ніколи не можу знайти одяг свого розміру! Але чому? Сорок відсотків населення має зайву вагу, має великий розмір! Чому ми маємо почуватися знехтуваними та недостойними членами суспільства?! Чому маємо соромитися себе? Так що моя позиція цілком природна.

Сорок відсотків населення має зайву вагу, має великий розмір! Чому ми маємо почуватися знехтуваними та недостойними членами суспільства?!

Цього року на Тижні моди в Ізраїлі я виходила на подіум у купальнику в компанії двох струнких супермоделей! Ми були однаково одягнені. Я вірю, що ми дещо розхитали стереотипне сприйняття моди та краси. Коли я була маленькою дівчинкою, у мене не було рольової моделі, не було нікого схожого на мене, кому б я повірила! Всюди були лише стрункі моделі. Тож коли зараз я можу бути «мамою» для таких людей, для мене це честь і привілей!»

 

Про перший сольний виступ у Києві на фестивалі Atlas Weekend: «Ділити сцену із The Black Eyed Peas — це просто божевілля! 

Знаєте, я починала з виступів у маленьких барах, років п’ять я співала не за гроші, а за пиво! Але я була щаслива! І досі для мене надважливий контакт із людьми! Навіть коли я співала на «Євробаченні», подумки намагалася «сфотографувати» обличчя людей у натовпі! Нова аудиторія — це завжди цікаво. Я пізнаю її, вона — мене».

 

Про бойфренда: «Він займається різними комп’ютерними технологіями. Познайомилися після «Євробачення». Він був єдиний хлопець у барі, який пригостив мене випивкою. Усі хотіли лише сфотографуватися, а він такий: «Хочеш чогось випити?». У нього щодня нова дівчина! Адже я постійно змінююся: щодня новий образ, новий колір волосся! Знаєте, це цікаво! Він не бідкається!»

 

Про їжу: «Я обожнюю ресторани, обожнюю їжу. У цьому я дуже прискіплива та вередлива. Їжа — це ж як коханець! Ти постійно відкриваєш безліч нових смаків!»

Їжа — це ж як коханець! Ти постійно відкриваєш безліч нових смаків!

Про армійський досвід: «Усі мають це пройти: хлопці служать три роки, дівчата — два. Я була співачкою в армії. Ми з групою співали для солдатів на військових кораблях, аби підтримати їхній дух. Це була найкраща школа виконавської майстерності! Тепер я можу підкорити будь-яку аудиторію! Також я вчилася стріляти протягом двох тижнів у спеціальному таборі. Я вмію це робити. Якщо потрібно буде захищати мій дім, я зможу!»

 

 

Фото: Вероніка Монакова

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: