Підтримую лікарів
Незабутній Нью-Йорк очима учасників гурту Kazka
Щойно повернувшись з першого туру Америкою, музиканти поділилися з JS враженнями.
У

країнський гурт Kazka, що з треком «Плакала» підкорив світові чарти та набув мільйони шанувальників, успішно завершив свій перший тур в США. Звичайно, музиканти отримали безліч вражень і розповіли JS про моменти, що запам’яталися їм найбільше.

„ Нью-Йорк – чарівне, вражаюче, надихаюче місто, в яке я закохалася з першого погляду. “
Саша Зарицька
солістка гурту Kazka

Я мріяла побувати в Нью-Йорку з моменту, коли навчилася мріяти. І якщо зазвичай за таким сильним бажанням приходить розчарування, цього разу все інакше. Нью-Йорк – чарівне, вражаюче, надихаюче місто, в яке я закохалася з першого погляду. Але ж любов не буває безхмарною? Виявилося, Велике яблуко – цілком собі реальне місто з реальними недоліками, – чи то бруд на вулицях, ціни в доларах або кількість машин на вулицях, – і перевагами: найкращий гуакамоле, класні зони для відпочинку й відчуття, ніби всі і все навколо тебе посміхається.

Окрім НЙ, я відкрила для себе й інші міста та навіть країни! США і Канада – це інший світ, що відрізняється від Європи, якою ми проїхалися напередодні. І нехай ми трохи різні, але ми точно не чужі. Кожен наш концерт проходив із почуттям єднання: люди підспівували, танцювали і дуже підтримували. Це був класний тріп!

„ Картина, яка запам'ятається на все життя: брутальний такий, бородатий трушний американець, який не знає української, підспівує і танцює. “
Микита Будаш
учасник гурту Kazka

Ми щойно повернулися, тому почуття поки змішані. З одного боку, складно повірити в те, що ще недавно ми фотографувалися на Times Square, з іншого – вже незвично жити без американо на сніданок (нехай там цю каву називають інакше)! А ще я тепер часто веду small talks, відчуваю boring і роблю washing (вибачте, друзі, я скоро припиню, чесне слово)!


Ми вже встигли об’їхати Європу і переконатися в тому, що нас знають у світі. Але як же круто було побачити, що нас чекають за океаном! Серед глядачів були і місцеві жителі. Картина, яка запам’ятається на все життя: брутальний такий, бородатий трушний американець, який не знає української, підспівує і танцює під «Ой, мамо, на свята я не була свята»! Організатори, які супроводжували нас протягом усього туру Америкою й Канадою сказали, що всі концерти пройшли на ура. А їм є з чим порівнювати. Тому ми обов’язково повернемося! Чуєш, Х’юстон, у вас проблеми! У нас на Америку ще великі плани, але поки так добре знову опинитися вдома.

„ Коли я потрапив до Америки, я не раз ловив себе на думці, що багато чого мені добре знайоме. “
Дмитро Мазуряк
учасник гурту Kazka

7341 км! Така відстань від мого рідного села Іспас до Нью-Йорка. Але коли я потрапив до Америки, я не раз ловив себе на думці, що багато чого мені добре знайоме. Всі ці будинки, вулиці, парки ми з вами сотні разів бачили в кіно. В якійсь мірі й ми з хлопцями відчули себе кіногероями. Це приємне відчуття!


Але все це й близько не зрівняється з тим, що відчуваєш, виходячи на сцену. Ми не знали, як нас зустрінуть за океаном, чи чекають нас, чи знають. А в підсумку концерт за концертом ми співали з кожною залою в унісон! Спогад на все життя. Ми обов’язково знову поїдемо до Америки. Але поки дуже раді опинитися вдома. Нехай у нас не так багато вільного часу, але я вже чекаю, коли зможу вирватися додому в Іспас. І більше жодного салату з алое!

Фото: Павло Терехов

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: