Незвичні пологи: де та як народжуватиме герцогиня Сассекська?
На думку інсайдерів, донька Меган та Гаррі народиться вже за декілька днів.

Невдовзі Меган Маркл та принц Гаррі вдруге стануть батьками. За словами інсайдерів, пологи мають відбутися вже за декілька днів. Вони значно відрізнятимуться від перших, які протікали у Великобританії два роки тому.

Як повідомляють американські ЗМІ, все пройде у досить незвичних і майже екстремальних умовах. Подружжя відмовилося від послуг клініки й планує народжувати вдома, до того ж у повній тиші.

Справа в тому, що сторонні звуки нібито заважають маляті, а тому можуть негативно позначитися на розвитку доньки герцогів у майбутньому. Цей метод обожнюють прибічники саєнтології. До слова, саме так у 2006 народжувала Кеті Голмс.

Фани пари критично налаштовані до схожих новин, утім, уже роблять ставки на те, як саме герцоги назвуть доньку. Поки що лідирує ім’я Філіппа, яке вшанує дідуся принца Гаррі.

Подейкують, що Меган також планувала домашні пологи, очікуючи на первістка Арчі, але заради його безпеки (малюк з’явився на світ пізніше запланованого терміну) була вимушена звернутися за допомогою до лікарів і народжувати у приватній клініці. Сподіваємося, усе пройде без ускладнень.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: