Ніч у музеї: Вікторія Бекхем, Наомі Кемпбелл та Джонні Депп в Катарі
Ласкаво просимо на Схід!
Н

айбільший на Близькому Сході Національний музей офіційно відкрито! Три роки великого будівництва, 500 мільйонів доларів інвестицій та більше 50 000 квадратних метрів арт-простору — проект вражає обсягом творчих ідей та розмахом втіленого. Розташований на набережній Перської затоки, він побудований у вигляді так званої «троянди пустелі» за проектом 73-річного французького архітектора Жана Нувеля. Серед його минулих відомих робіт — Лувр в Абу-Дабі, вежа Torre AgbAr в Барселоні, Оперний театр в Ліоні та Паризька філармонія. Погодьтеся, було важко очікувати щось менш величне.

Церемонію офіційного відкриття за участю Еміра Таміма бен Гамаді Аль Тані цього вечора осяяли майже усі світові зірки! Першими результат дизайнерського задуму та 11 прем’єрних галерей побачили Наомі Кемпбелл, Джонні Депп, Саша Лусс, П’єрпаоло Піччолі, Вікторія Бекхем, Зак Позен, Наталія Водянова, Діана фон Фюрстенберг, Ізабель Гулар та Люк Еванс.

Люк Еванс та Емір Тамім бен Гамаді Аль Тані

Останньому, до речі, навіть вдалося зробити з Еміром декілька пам’ятних світлин, які він одразу ж опублікував в Instagram. У відповідь Емір не виклав спільні фото, проте додав до свого аккаунту знімки з самої церемонії.

Емір Тамім бен Гамаді Аль Тані

Вікторія Бекхем, Діана фон Фюрстенберг та Наталія Водянова

Вікторія Бекхем

Джонні Депп

 

Наомі Кемпбелл

Люк Еванс та Саша Лусс

 

Зак Позен, Наомі Кемпбелл, Гайдер Акерманн, П’єрпаоло Піччолі та Люк Еванс

Нікі Гілтон

 

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: