Підтримую лікарів
Ніжні обійми та веселі танці: найкращі фото герцогів Сассекських за 2019 рік
За версією королівського фотографа Саміра Хуссейна.

2019-й став особливим роком для герцогів Сассекських! 6 травня у подружжя народився первісток Арчі Гаррісон Маунтбеттен-Віндзор, а вже 19 травня пара святкувала першу річницю весілля. Окрім цього, герцоги здійснили декілька офіційних подорожей за кордон, зокрема, візит до Марокко, коли Меган ще була вагітна, і разом із Арчі тур до Південної Африки. До того ж пара відвідала десятки королівських подій. Вибрати найкращі світлини з сотень, звичайно, надскладно, але королівський фотограф Самір Хуссейн виділив одразу три знакові світлини, що якнайкраще характеризують подружжя.

Лютий 2019

«Це фото з Марокко за кілька місяців до народження Арчі. Під час гри місцевих школярів у футбол вагітна Меган інстинктивно нахилилася до Гаррі й поклала голову йому на плече. Ніжний жест продемонстрував ідилію подружжя».

Червень 2019

«Ця світлина зі святкового параду Trooping the Colour. Це перший офіційний захід Меган після народження сина. Публіка була неймовірно рада побачити пару, а молоді батьки виглядали напрочуд задоволеними. Вдалий знімок», — прокоментував світлину фотограф.

Вересень 2019

Фотографія була зроблена в перший день туру принца Гаррі і Меган Маркл до Африки.
«Незвичайне фото, бо демонструє такий собі прояв «королівської свободи», певну легкість, вирій приємних емоцій та спонтанність. Меган в повній мірі насолоджувалась моментом», — запевнив Хуссейн.

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: