Ніжність, скорбота і тореадорські настрої: три образи Наталії Могилевської у кліпі «До дна»
З наївної дівчини в Тореадора — перевтілення артистки в новій відеороботі.

Наталія Могилевська презентувала кліп на літній трек «До дна». У новій відеороботі співачка з’явилася в трьох абсолютно різних образах. Стилісти Кирило Харитонцев та Андрій Янко продумали все до деталей.

Образ іспанської вдови

Загадково і навіть зловісно — саме так почувається людина, яку раптово позбавили кохання. Ось який вигляд має людина, що прощається з коханням, чию довіру обмануто, а найкрасивіші мрії вмить зруйновано тим, на кого вона покладалася.

Структурний гострий піджак, жорстка шкіряна баска, що нагадує ковбойську кобуру для пістолетів, іспанські прикраси й чорна вуаль на капелюсі федора створили загадковий образ самотньої та спустошеної супутниці пустелі.

Символічним було те, що наприкінці відео артистка знімає фату на знак закінчення трауру й залишає її в пустелі. Це символізує бажання йти далі, а також готовність знову кохати. А для нас відкриває можливості розглянути приголомшливі прикраси від українського бренду Giva My Jewelry, які дещо прикриті під вуаллю.

Образ наївної дівчини

Образ юної та по-наївному закоханої дівчини, тієї самої, чиє ніжні почуття зранив головний герой. Дві коси, які заплетено з етнічними стрічками, доповнюють сіро-блакитну сукню з тканини, що легко розвівається. Вбрання цілісно передає стан натхненної й чистої любові.

Образ Тореадора

І останній — образ Тореадора — хороброго воїна, завзятого й запального, що спроможний захистити себе й вступити в боротьбу з будь-яким супротивником. Тут перед нами постала смілива дівчина, яка не побоялася взяти до рук ніж і захистити себе, не побоялася випити до дна троянду-любов, що горить і обпікає обличчя.

Цей образ втілений за допомогою жакета тореадора, декорованого потертим і зістареним золотом, червоного капелюха та чорної спідниці з іспанськими воланами. Саме він прикрасив обкладинку й тизер кліпу, про що подбав один із кращих веб-дизайнерів України — Savka Design.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: