«NK у вашій хаті»: мультикультурний символізм та шалені образи у новому кліпі A Huevo
Ексклюзивно для JS у день світової прем'єри чергової роботи артистки.
В

и чекали, вона презентувала – сьогодні відбулася прем’єра відео Насті Каменських на запальний іспаномовний трек A Huevo. Це черговий крок співачки до підкорення Латинської Америки та світу загалом, в якому вона дуже круто зміксувала українську та мексиканську культури. Вийшло шалено стильно та із присмаком автентичності. Саме ця комбінація й визначає весь майбутній альбом NK ECLÉCTICA, що є втіленням музики без кордонів.

З нагоди прем’єри ексклюзивно для JS Настя поділилася світлинами із відео та прокоментувала свої образи, де прошиті різні культурні коди. Словом, еклектика у модній дії — надихайтеся!

Кактуси

 

Мексиканці обожнюють кактуси, навіть помістили їхнє зображення на прапор. Кактус в Мексиці можна зустріти не тільки в пустелі – він використовується буквально скрізь: у побуті, промисловості, кулінарії тощо.

І якщо текілу можна назвати «стравою», то спробувати її у вас є можливість у будь-якому куточку світу.

Тож поява цієї рослини на мексиканській вечірці A Huevo, що в перекладі з мексиканського сленгу означає «круто / офігенно», цілком закономірна.

 

«Кобзар» Тараса Шевченка

 

Один із найяскравіших акцентів у кліпі. NK, підкоряючи Латинську Америку і світові чарти, знайомить країни з українською культурою.

І саме «Кобзар», де Україна як на долоні, може стати для іноземців своєрідним путівником по історії українського народу

Розповісти про його перемоги і поразки, переживання і прагнення. Поява подібних українських елементів у музиці та кліпах стало фішкою NK, наприклад, у кліпі Elefante можна помітити українську сопілку.

Маракаси, сомбреро, гітара

 

Хіба вечірка A Huevo можлива без музикантів? Маракаси, сомбреро, гітара – невід’ємні атрибути мексиканських музикантів маріачі, одного із найпоширеніших жанрів мексиканської народної музики.

Пшениця і дівоча коса

 

Золота пшениця – ще один класичний символ України.

А пишна дівоча коса оспівується в народних українських піснях.

Якщо придивитися до деталей образу, де NK тримає в руках букет пшениці, то можна помітити, що укладені на обличчі й шиї локони єдиною лінією вплітаються в стрічку на нозі, символізуючи об’єднання української та мексиканської культур в новому альбомі співачки.

Леопардові штани та ліф із левами

 

Котячі елементи у цьому образі стали символічною відсиланням до центрального образу Pantera Negra з кліпу на сингл Elefante, який теж увійшов до альбому. Кліп на цей трек вже набрав понад 100 мільйонів переглядів на YouTube, а сама пісня понад 40 тижнів перебувала в престижному чарті Shazam Global.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: