No Angels: Victoria’s Secret офіційно відмінили цьогорічне шоу
Згадуємо легендарних «янголів» та найяскравіші покази.
«

Янголами» Victoria’s Secret у різні часи були Ізабель Гулар, Тайра Бенкс, Стефані Сеймур, Наомі Кембелл, Ірина Шейк, Ельза Госк, а також Сара Сампайо, Роузі Гантінгтон-Вайтлі, Міранда Керр, Даутцен Крус, Тоні Гаррн, Кендіс Свейнпул. Чого тільки варті численні яскраві виходи неперевершеної Алессандри Амбросіо чи Адріани Ліми, для якої минулорічне шоу стало останнім в кар’єрі «янгола». Серед новачків компанії — сестри Хадід та Вінні Гарлоу.

Белла Хадід

Але цього разу вперше за 25 років шоу відмінили, і це вже офіційно. Як зазначили організатори, вони «сумують», однак мають причини відмовитися від заходу. Насамперед, через фінансову нестабільність компанії. Але неспроможність бренда бути гнучким, зокрема, тривале ігнорування моделей plus-size та трансгендерів, також зіграло свою роль.

Адріана Ліма

Однак деякі приємні зміни в політиці бренда вже відбулися. Як стало відомо ще влітку, вперше білизну VS демонструватиме модель-трансгендер Валентина Сампайо. Новоспечений «янгол» одразу ж зізналася в мережі, як їй неймовірно пощастило. Радіємо за дівчину й згадуємо її легендарних колег, їхні неймовірні образи та ексклюзивні діамантові бра!

Алессандра Амбросіо

Стефані Сеймур

Тайра Бенкс

Гайді Клум

Наомі Кемпбелл

Наомі Кемпбелл

Гайді Клум

Гайді Клум

Роузі Гантінгтон-Вайтлі

Сара Сампайо

Даутцен Крус

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: