NO SEASON Season: UFW анонсує дати нового сезону Тижня моди
«Ми не будемо скасовувати чи переносити сезон. Fashion в Україні має бути збереженим, а час — не згаяним».
У

новому сезоні Ukrainian Fashion Week на підтримку українських дизайнерів оголошує концепцію позасезонності NO SEASON Season, закликаючи презентувати колекції у найрізноманітніших форматах: традиційному та всіх можливих формах діджитального. Дизайнери матимуть змогу представити колекції, що не були продемонстровані минулого сезону, але є актуальними для продажу зараз, а також колекції нового сезону. Окрім того, в межах проєкту BE SUSTAINABLE активно розвиватиметься напрям sustainability.

Новий сезон Тижня моди обіцяє відбутися у Мистецькому Арсеналі з 31 серпня по 4 вересня 2020 року.

«У когось може скластися враження, що ми повертаємося у минуле, що саме так мода функціонувала 10 років тому. Не згодна. Інтеграція нових діджитал-форматів та інноваційних технологій в усі ланки індустрії — від компаній-виробників тканин до майданчиків продажу дизайнерських брендів — вже відбулась.

Модна індустрія в своєму розвитку пройшла черговий оберт спіралі й готова знову пишатися своїми чеснотами — ексклюзивністю, мистецькою цінністю, соціальною відповідальністю, технологічними інноваціями.

Я вірю, що з цими шляхетними рисами повернеться й відчуття справжньої цінності існування моди як такої. А згодом і впевненість у перспективах індустрії. У світі та зокрема в Україні з її величезним потенціалом», — коментує Ірина Данилевська, співзасновниця та голова оргкомітету Ukrainian Fashion Week.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: