Нокаут для фанів: Конор Макгрегор завершує кар’єру боксера
«З мене всім Піна Колада!»
У

слід за Бібером про нові плани в житті розповів й боксер Конор Макгрегор. Для офіційної заяви про майбутнє він теж вибрав мережу та поділився з фанами онлайн, що прагне змін: «Привіт хлопці. У мене швидке оголошення. З сьогоднішнього дня я вирішив завершити свою спортивну кар’єру, яка формально називається «змішані бойові єдиноборства». Ірландський боєць змішаних бойових мистецтв, який виступав також у професійному боксі, заявив, що бажає всім колишнім колегам успіхів у подальших змаганнях: «Успіхів усім! Я тепер приєднуюсь до своїх колишніх партнерів, що вже у відставці. З мене всім Піна колада!».

Причини свого рішення Конор не уточнив. Заява є достатньо неочікуваною, але те, що в житті Конора зараз менше місця залишається для боксу, це точно. Все частіше 30-річний Макгрегор з’являється на заходах як світська особа та дивує світ своїми зухвалими бійками, і вже не в межах рингу.

Конор з сином на грi Super Bowl 2019

Що цікаво, подібну заяву боксер вже робив раніше, точніше, 3 роки тому. Наразі новину називають не інакше як продовженням серії ультимативних залякувань UFC і особисто Дейн Уайта.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: