Нотр-Дам, живи! До пожертвувань приєдналася компанія L’Oreal
Великі бренди не стоять осторонь.

857 років історії, майже два століття будівництва, дві світові війни та одна революція на противагу 12 годинам пожежі та 5 рокам майбутньої реконструкції — історія Нотр-Даму, безумовно, варта нового роману. Хоча б і тим, як за ці години нація об’єдналася у великій жалобі, та тим, як Францію підтримав увесь світ. Одним із перших пожертвував на відновлення собору французький бізнесмен Франсуа-Анрі Піно — він надав 100 мільйонів євро, а також президент групи компаній LVMH Бернар Арно — із внеском у 200 мільйонів. До собору вже також встиг навідатися його син Антуан Арно.

Антуан Арно та Наталя Водянова

Станом на сьогодні фонд реставрації вже склав 1 мільярд євро. Як стало відомо декілька годин тому, відреагувала на трагедію й сім’я Бетанкур-Маєрс, яка володіє косметичною компанією L’Oreal. «Ми глибоко зворушені цим горем, яке об’єднало людей різних культур та конфесій», — йдеться в офіційній заяві в Instagram, де також зазначається, що благочинний внесок родини складе 100 мільйонів євро.

Серед перших, хто відреагував, — нафтогазова компанія Total, яка внесла на відновлення Нотр-Даму 100 мільйонів євро, мільярдер Марк Ладре де Лашар’єр перерахував 10 мільйонів євро, а американець Генрі Кравіс (зі статками приблизно 6 мільярдів доларів) вніс 10 мільйонів доларів.

Нагадаємо, що Венеціанський оперний театр, який постраждав унаслідок пожежі в 1996 році, відкрився знову через вісім років. На реконструкцію було витрачено 60 мільйонів євро. Віндзорський замок, одна із британських королівських резиденцій, був відреставрований через п’ять років після того, як зазнав значних руйнувань у результаті пожежі в 1992 році. Вартість відновлення склала приблизно 45 мільйонів доларів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: