Нова барна карта KAMA Restaurant
5 авторських коктейлів, натхненних мегаполісами.
Р

есторан паназійської кухні KAMA Restaurant презентував нову коктейльну карту, розроблену спільно з провідним українським барменом Олександром Скубачем.

В основі меню залишилися 15 класичних коктейлів, які вже встигли полюбитися гостям закладу. Однак залишилося місце й для експериментів. Олександр Скубач створив 5 спеціалітетів, натхненням для яких стали світові мегаполіси: Лондон, Нью-Йорк, Токіо, Сінгапур та Київ. Рецептура кожного напою відображає світобачення того чи іншого міста за допомогою характерних інгредієнтів.

На думку багаторазового переможця українських та міжнародних барних конкурсів, об’єднати подорожі та готелі в єдиний коктейль — це чудова можливість пізнати інші культури на смак. «Я використав характерні для кожного місця інгредієнти, аби вони вдало об’єдналися із культурними особливостями в єдиний смаковий ансамбль. Наприклад, Tokyo сповнений насиченим смаком та чудово збалансований, як і характер справжнього самурая. А ось New York — це суміш розмаїтих смаків, що одразу нагадує місто усіх народів світу», — прокоментував Олександр Скубач.

Для довершеності ідеї обрано й характерний посуд. Наприклад, Singapore в KAMA Restaurant подають у витонченій коктейльній чарці на високій ніжці, яка підкреслює витонченість культури Сходу.

Тож тепер у дзеркальному контактному барі на сьомому поверсі бутик-готелю Riviera House можна не тільки насолодитися гарною панорамою Києва, але й спробувати на смак культуру найкращих міст світу.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: