Нова колекція KATERINA KVIT, натхненна творчістю Пабло Пікассо
«Мистецтво — це уникати зайвого».

Дизайнерка Катерина Квіт представила нову колекцію сезону осінь-зима 2021/22, присвячену творчості легендарного художника-кубіста Пабло Пікассо. Реліз неспроста призначено на жовтень, адже саме цього місяця міжнародна артспільнота відзначає 140-річчя із дня народження одного з найбільш самобутніх геніїв ХХ століття.

Дикий і шалений Пікассо — як про нього часто писала преса — створив портрет жінки нового зразка. Саме цей образ послужив відправним пунктом для Катерини Квіт при створенні осінньо-зимової колекції.

«Мистецтво — це уникати зайвого», — знаменита цитата Пікассо стала модним маніфестом KATERINA KVIT. За різкими лініями і формою гострих кутів криється елегантна і тендітна сексуальність.

Палітру KATERINA KVIT складають насичені темно-синій, теракотовий, бірюзовий, а також улюблені сірий, бежевий і чорний кольори. Ключові моделі — костюми з широкими лацканами, пальто, сукні максі, шкіряні жакети, кроп-топи, сукні та спідниці — візитівка KATERINA KVIT.

Використані матеріали — костюмна шерсть, органза, шовк і шкіра. Бренд традиційно робить ставку на вироби з натуральної шкіри, адже вважає, що екологічність колекції безпосередньо залежить від довговічності та якості речей.

Цього сезону дизайнерка уперше додала вишивку до виробіа — це металева золота нитка, з якої філігранно виведені золоті хрестики. Незвичний для бренду декоративний прийом — данина кубізму Пікассо і одночасно цитата з української народної творчості.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: