Нова колекція Reserved RE.DESIGN, створена спільно із представниками покоління Z
Стильний дизайн та трендові кольори.

Нова колекція Reserved RE.DESIGN, створена у співпраці із представниками покоління Z. Перша колекція RE.DESIGN під кураторством покоління PolishGenZ, прем’єра якого відбулася цієї весни, продемонструвала творчість дванадцяти осіб. Цього разу співавтори розділилися на чотири групи, кожна з яких мала свою ціль. Мая Яновська, Габріела Беднарц, Мілош Кулеша та Янек Марек створили капсулу навколо гасла «Любов». Це варіація на тему кохання — підліткова любов, трохи наївна, сповнена позитивних емоцій.

Капсульна колекція RE.DESIGN Love, кураторами якої виступили представники покоління #PolishGenZ, поєднує елементи студентського стилю, зокрема світшоти та в’язані жилети з ніжними графічними мотивами у вигляді серця або хвилястими краями, як-от комір з рожевою контрастною обробкою. Серцеподібні елементи з’являються як на коричневій та рожевій шаховій дошці, так і на аксесуарах у вигляді маленької червоної накладки. На тему кохання також натякає напис L’Amour.

«Сьогодні нам потрібно більше співчуття та любові. Цією колекцією ми хотіли б передати теплоту, любов до себе та любов, яку ми відчуваємо до найближчих людей, — пояснює Габріела Беднарз. — Найважливіша цінність, якою ми керувалися під час створення колекції або яку ми хотіли б передати, відкрито кажучи про свободу вибору», — додає Мілош Кулеша.

Усі четверо наголошують, що мати можливість впливати на саму колекцію з самого початку для них було великою честю. Це підтверджують і дизайнери, які цього разу надали своїм співтворцям повну свободу, контролюючи все з технічного, а не з естетичного боку.

«Любов як відправна точка дозволила підійти до творчого процесу так, як до короткої історії, — розповідає дизайнер Reserved. — Раніше ми орієнтувалися на різноманітність; тут у нас є чотири різні теми та групи. Завдяки цьому колекція вийшла більш чіткою та наративнішою. Це не інтерпретація подіумних тенденцій, а оригінальне бачення заданого слогану. Це можна трактувати буквально або лише як натяк».

Вся колекція витримана в приємно теплій кольоровій палітрі. Темний, злегка приглушений рожевий, коричневий і бежевий поєднуються з оливково-зеленим, яскраво-червоним і злегка забарвленим синім. Колекція RE.DESIGN Love поєднує декілька костюмів: спортивні, один у стилі шкільної форми із забавними нашивками у формі серця замість кишень та один із піджаком з написом L’Amour. Також у колекції присутній модний мотив шахової дошки. Колекція покликана бути унісекс, і її куратори наголошують, що вони дуже часто черпають натхнення як у жіночому, так і в чоловічому одязі.

Retouched by DOMINIK HERMAN

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: